Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -7.2℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-01-07
Siguldas Pilsētas trases apmeklējumu varēs rezervēt mobilajā lietotnē “Bookla”

No šodienas, 7. janvāra, plkst. 18.00 būs iespēja veikt rezervāciju Siguldas Pilsētas trases lielā kalna apmeklējumam uz sestdienu, svētdienu un pirmdienu (9., 10. un 11. janvāri) mobilajā lietotnē “Bookla”. Plānots, ka rezervācija tiks atjaunota ik pa trīs dienām, dodot iespēju pieteikt apmeklējumu uz kādu no nākamajām trīs dienām.

Lai veiktu rezervāciju, viedierīcē ir jālejupielādē mobilā lietotne “Bookla”, kas bez maksas pieejama gan “Android”, gan “Apple” telefonos. Pēc lietotnes lejupielādēšanas būs nepieciešams reģistrēties, meklētājā atrast Siguldas Pilsētas trasi un izvēlēties sev piemērotāko laiku apmeklējumam.

Siguldas Pilsētas trase skaidro, ka tad, ja veikta rezervācija lietotnē “Bookla”, ir jādodas kases telpā un jāatzīmējas, ka esat ieradies un jāveic apmaksa. Apmeklētājiem, kuriem ir aktīvas kartes ar braucieniem, arī ir jaatzīmējas servisa ēkā.

Atgādinām, ka trasē ir jāievēro 2 metru distance, T-veida pacēlāja āķi var izmantot tikai viena persona, servisa ēkā pie kases vienlaicīgi var atrasties tikai viens apmeklētājs vai apmeklētāji no vienas mājsaimniecības. Servisa ēkā obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi