Otrdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda -11.3℃, D vējš 3.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-01-08
Iespēja jauniešiem pieteikties tiešsaistes bezmaksas foto un video meistarklasēm

Jauniešu organizācija “Avantis” un “Young Media Sharks” piedāvā iespēju jauniešiem 16. un 17. janvārī piedalīties tiešsaistes meistarklasēs un kompetentu jomas pārstāvju pavadībā apgūt video veidošanas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Pateicoties Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministrijas atbalstam, meistarklases jauniešiem ir bez maksas.

Foto meistarklases vadīs aģentūras “Picture Agency” dibinātājs, viens no pieredzējušākajiem fotogrāfiem Latvijā – Gatis Rozenfelds. Video un montāžas pamatus varēs apgūt pie “Young Media Sharks” jaunajiem speciālistiem Emīla Smiļģa un Mārtiņa Taukača. Emīls fotografējis, filmējis, montējis daudzus jauniešu projektus, veidojis reklāmu festivāla “Lampa” jauniešu programmai “Īssavienojums”. Savukārt Mārtiņš Taukačs ir jauns, ambiciozs video jomas profesionālis, kas, pateicoties savām uzņēmējdarbības prasmēm un pieredzei video veidošanā, pilngadību oficiāli ieguvis 17 gados. Meistarklasē varēs arī smelties iedvesmu no populāro jauno mūzikas grupu klipu autora un reklāmas video veidotāja Elvja Lāča. Elvis ir veidojis video darbus gan Latvijas, gan ārzemju tirgum un pazīstams ar aizraujošo un unikālo pēcapstrādi. Viņš ir autors arī vairākiem mūzikas grupas “Singapūras satins” videoklipiem.

Jaunieši meistarklasēs ne tikai apgūs teorētiskās zināšanas, bet arī paši radīs saturu. Pieteikties meistarklasēm var līdz 14. janvārim šeit. Praktisko darbnīcu dalībnieku skaits ir ierobežots!

Meistarklases rīko “Avantis” un “Young Media Sharks”; atbalsta – Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministrija. Papildu informāciju var iegūt, rakstot “Young Media Sharks” producentei Ilonai Bičevskai info@avantis.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Janvāris 2021       
1 23
45 678 9 10
1112 1314 15 1617
1819 202122 2324
2526 272829 3031