Sestdiena, 16. janvāris
Šodien sveicam: Lidija, Lida
Laika ziņas: Sigulda -11.9℃, Z vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-01-14
“Lielo ģimnāzija” aicina piedalīties vebināru ciklā vecākiem

Siguldas Valsts ģimnāzijas mūžizglītības iniciatīva “Lielo ģimnāzija” aicina Siguldas novada izglītības iestāžu skolēnu vecākus februārī piedalīties vebināru ciklā “Kā palīdzēt bērnam kļūt pašorganizētam?”. Plānots, ka vebināri norisināsies 3., 10. un 17. februārī no plkst. 18.30 līdz 20.00 platformā Zoom. Interesenti aicināti reģistrēties vebināru ciklam šeit. Dalība – bez maksas. Dalībnieku skaits ir ierobežots, vebināru ciklā varēs piedalīties līdz 100 dalībniekiem.

Vebināra laikā tiks skaidrotas dažādas situācijas, ar ko var saskarties ikviens vecāks – “Kāpēc mans bērns negrib darīt?”; “Kāpēc viņš “stiepj gumiju”?”; “Viņš taču ir spējīgs un gudrs, tikai nedara!”; “Kā lai piespiežu viņu saņemties?”; “Man jau nolaižas rokas! Mēs strīdamies un strīdamies par tiem mājas darbiem!”.

Vebināru laikā dalībnieki praktizēs metodes, kas palīdzēs bērnam kļūt motivētākam kaut ko darīt, labāk fokusēties uz to, kas viņam ir svarīgi, saprast viņa prioritātes, kļūt radošākam, un bērns spēs ieraudzīt dažādus risinājumus dažādām dzīves situācijām, kā arī domāt plašāk un izprast organizēšanas pamatprincipus.

Pirmā vebināra laikā, 3. februārī, tiks aplūkotas šādas tēmas:

  • bērna vajadzības un atbildība;
  • vienkāršas metodes, kas palīdz bērnam raisīt viņa potenciālu;
  • jautājumi, kas ved uz mērķi.

Otrajā vebinārā, 10. februārī:

  • kas sarunā ar bērnu veicina viņa motivāciju un domāšanu un kas traucē;
  • bērnu smadzeņu darbības īpatnības;
  • bērna šķēršļi ceļā uz viņa mērķi un kā palīdzēt viņam tos pārvarēt.

Trešajā vebinārā, 17. februārī:

  • mazo svētku nozīme bērna motivācijā uz mērķi;
  • vienkāršas metodes sasniegumu apzināšanai un motivācijai sasniegt vairāk;
  • metode prieka un motivācijas vairošanai ikdienā.

Vebinārus vadīs Kristīne Zaksa – lektore, koučs un sistēmiskais konsultants, izglītības vadības doktors, vairāk kā 5 gadus vada programmu “Koučinga pieeja izglītības vadībā” pedagogiem un izglītības iestāžu vadītājiem – un Kadrija Beirote – lektore, Montessori pedagogs, NLP meistars, izglītības vadības doktorants un biedrības “Es varu visu!” radītāja un vadītāja. Lektores 2020. gadā novadījušās vebinārus vairāk nekā 400 pedagogiem un vecākiem par tādām tēmām kā: “Kā palīdzēt bērnam uzņemties atbildību?”; “Kā palīdzēt bērnam kļūt pašorganizētam?”; “Komunikācijas metodes pašvadītas mācīšanās veicināšanai”; “Problēmu risināšanas prasmju attīstīšana” un citām.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Janvāris 2021       
1 23
45 678 9 10
1112 1314 15 1617
1819 202122 2324
2526 272829 3031