×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-01-28
Februārī notiks virtuālais izaicinājums “S!-Slēpo 2021”

Fischer Slēpošanas centrs aicina ikvienu distanču slēpošanas entuziastu neatkarīgi no vecuma piedalīties distanču slēpošanas virtuālajā izaicinājumā “S!-Slēpo 2021”. Laikā, kad nevar tikties klātienes sacensībās, aktīvisti aicināti sacensties neklātienē, katrs slēpojot savā ritmā un laikā, ievērojot visus aktuālos ierobežojumus. Šis izaicinājums nebūs par ātrumu, slēpošanas tehniku, inventāru vai sacensību vienam ar otru, bet būs par neatlaidību un mērķtiecību sasniegt paša izvirzīto mērķi. Virtuālais izaicinājums “S!-Slēpo 2021” notiks no 1. februāra līdz 28. februārim Fischer Slēpošanas centrā Puķu ielā 4, Siguldā. 

Virtuālais izaicinājumus būs sadalīts trīs dažāda garuma distancēs, kur distances apjoms būs jānoslēpo visa februāra laikā, bet uz distancēm nav atsevišķi jāpiesakās.

  • Vikingu distance – 20 kilometri,
  • Suunto distance – 60 kilometri,
  • Fischer distance – 120 kilometri.

Virtuālajā izaicinājumā noslēpotās distances uzskaite notiks mobilajā lietotnē Strava, kura pieejama bez maksas gan Android, gan iOS mobilajās ierīcēs. Lai uzsāktu dalību virtuālajā izaicinājumā, ir nepieciešams lietotnē Strava atrast Fischer Slēpošanas centra klubu un tajā piereģistrēties. Lai uzskaitītu savus noslēpotos kilometrus, var izmantot arī tikai mobilo tālruni ar mobilo lietotni Strava. Tikai Fischer Slēpošanas centra klubā reģistrētie biedri piedalīsies virtuālajā izaicinājumā, kā arī ir svarīgi piereģistrēties klubā pirms sava pirmā slēpojuma, lai visi noslēpotie kilometri tiek pieskaitīt.

Dalība izaicinājumā būs bez maksas, bet par dalības maksu tiks uzskatīta maksa par trasi, ko jāveic, slēpojot Fischer Slēpošanas centrā. Distanču slēpošanas trases cenrādis pieejams šeit.

Katru nedēļu izaicinājuma dalībnieki, kuri būs noslēpojuši nedēļā vismaz 1 kilometru, piedalīsies loterijā un varēs laimēt balvas no virtuālā izaicinājuma atbalstītājiem. Loterijas notiks Fischer Slēpošanas centra Facebook profila tiešraidē 8. februārī, 15. februārī, 22. februārī, bet 1. martā notiks noslēguma loterija, kur papildus tiks izlozētas 2 galvenās balvas no Fischer Sports Latvia tiem, kuri būs noslēpojuši vismaz 120 kilometrus, 2 dāvanu kartes no Insports.lv tiem, kuri būs noslēpojuši 60 kilometrus un 2 veselīgie produktu grozi no “Rāmkalniem” tiem, kuri būs noslēpojuši 20 kilometrus. Ikviens dalībnieks, kurš būs noslēpojis attiecīgi vismaz 20, 60 vai 120 kilometrus, saņems virtuālā izaicinājuma “S!-Slēpo 2021” medaļu.

Visiem Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem, kuri piedalīsies virtuālajā izaicinājumā “S!-Slēpo 2021”, būs iespēja iegūt papildu bonusa vērtējumu sporta stundā.

Virtuālo izaicinājumu “S!-Slēpo 2021” atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi