×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 30. septembris
Šodien sveicam: Elma, Menarda, Elna
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, DR vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-02-09
Martā notiks bezmaksas nūjošanas un distanču slēpošanas nodarbības

Kopš pagājušā gada novembra Siguldas novada iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties dažādās bezmaksas āra nodarbībās pie pieredzējušiem treneriem. Piecu mēnešu laikā Siguldas novada iedzīvotājiem notika cigun, aerobikas, skriešanas, nūjošanas un distanču slēpošanas nodarbības Siguldā, Allažos, Jūdažos un Morē.

Arī martā turpināsies fizisko aktivitāšu nodarbības svaigā gaisā. 10. un 24. martā plkst. 18.00 pie Siguldas Sporta centra tiks organizētas bezmaksas nūjošanas nodarbības pie treneres Fanijas Šitcas. Savukārt 6. un 20. martā plkst. 8.30 pie Allažu Sporta centra, plkst. 10.00 pie Jūdažu Sabiedriskā centra un plkst. 11.30 pie Mores pagasta Tautas nama.

Ja laikapstākļi būs noturīgi un piemēroti, visu martu trešdienās plkst. 19.00 un sestdienās plkst. 10.00 Fischer Slēpošanas centrā būs iespēja piedalīties bezmaksas distanču slēpošanas nodarbībās. Distanču slēpošanas apmācību vadīs pieredzējuši treneri –  Laura Lapiņa, Raivis Zīmelis un Kaspars Kārkliņš. Savukārt pirmdienu vakaros plkst. 19.00 Fischer Slēpošanas centrā notiks distanču slēpošanas nodarbības bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, āra grupu nodarbībās drīkst piedalīties līdz 10 dalībniekiem un ir nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās. Lai pieteiktos uz nūjošanas nodarbību ir jāzvana uz tālruņa numuru 25448860 vai jāraksta uz e-pasta adresi ssc@Siguldassports.lv, savukārt pieteikšanās distanču slēpošanas nodarbībai notiek, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot uz e-pasta adresi fsc@siguldassports.lv.

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem inventārs Fischer Slēpošanas centrā ir pieejams bez maksas, pieaugušajiem, kuriem nav savs inventārs, ir iespēja iznomāt profesionālu inventāru no Fischer Sports Latvia.

Atgādinām, ka vēl ir iespēja pieteikties uz 13. un 27. februāra nūjošanas nodarbībām Allažos, Jūdažos un Morē. Savukārt visas vietas uz bezmaksas distanču slēpošanas nodarbībām Fischer Slēpošanas centrā februārī jau ir aizpildītas, interesenti aicināti pieteikties uz marta nodarbībām.

Bezmaksas nodarbības Siguldas novadā notiek Eiropas Sociālā fonda projekta “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi