×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-02-12
14. februārī, Valentīndienā, ikviens var iziet, izskriet vai izslēpot sirds kontūru

Mīlētākajā pilsētā Latvijā, Siguldā, šajās brīvdienās, atzīmējot Valentīndienu, ikviens var iziet, izskriet vai izslēpot sirds kontūru 4,5 kilometru garumā. Siguldas Sporta centrs aicina arī piedalīties loterijā, kurā viens laimīgais pāris vinnēs krūžu komplektu divām personām. Lai piedalītos loterijā, dalībniekiem ir jāuzņem foto Siguldas Pilsētas trases kalna augšā un jāievieto Facebook ierakstā , pievienojot tēmturi #armīlestībuSiguldā. Galvenais nosacījums – bildē jābūt redzamai mīlestībai. Laimīgais pāris tiks paziņots 15. februārī Siguldas Sporta centra Facebook tiešsaistē.

Sirds kontūras maršruta apraksts: Siguldas Sporta centrs–Ata Kronvalda iela–Skolas iela–Jušu taka (lielais loks gar gravas malu)–Pils iela (gar dīķi)–baznīca–Cēsu iela–Jāņa Poruka iela–vagoniņš–skatu rats–Leona Paegles iela–kultūras centrs “Siguldas devons”–“vecā autoosta”–gājēju pāreja uz Raiņa parku–pa diognāli Raiņa parkam uz Ata Kronvalda ielu–Siguldas Sporta centrs.

Šeit ir pieejams gpx formāts kontūrai.

Siguldas Sporta centrs norāda, ka maršrutā iekļautā Jušu taka nav piemērota pastaigām ar bērnu ratiņiem.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi