Sestdiena, 27. februāris
Šodien sveicam: Līvija, Līva, Andra
Laika ziņas: Sigulda +2.6℃, ZR vējš 5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-02-16
Siguldas Valsts ģimnāzijas interešu pulciņi izaicina izkustēties

Lai arī šobrīd gan mācības skolās, gan interešu izglītības nodarbības norisinās attālināti, Siguldas Valsts ģimnāzijas interešu izglītības pulciņu dalībnieki ir atraduši atraktīvu veidu, kā šajā laikā kopīgi izpausties, stiprināt kopības garu un pats galvenais – neaizmirst izkustēties un uz to aicināt arī pārējos skolasbiedrus. Katru februāra pirmdienu audzināšanas stundu laikā visi skolēni attālināti veic kādu interešu pulciņu dalībnieku sagatavoto vingrojumu kompleksu.

Februāra sākumā skolēni kopā ar jauniešu deju kolektīva “Vizbulīte” dejotājiem un skolotāju Indru Ozoliņu ir dejojuši, kopā ar volejbolistēm un skolotāju Antru Švernu vingrojuši un trenējuši lokanību, bet šonedēļ kopā ar pūtēju orķestri “Sudrabskaņa” un vadītājiem Elmāru Rudzīti un Arni Šmitiņu vienojās kopīgā dejā, gūstot kustību un dejas ritma prieku. Siguldas Valsts ģimnāzija aicina izkustēties arī citus, sekojot norādēm “Sudrabskaņas” dalībnieku izveidotajā video, kas pieejams šeit.

Savukārt nākamnedēļ Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēnus izkustēties aicinās šaha pulciņa dalībnieki un skolotāja Antra Šverna.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi