×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-02-25
“Latvijas skolas soma” aicina klausīties audiostāstus “Mūzikas izlaušanās”

Programma “Latvijas skolas soma” skolēniem piedāvā klausīties rakstnieces Agneses Vanagas audiostāstu piedzīvojumu “Mūzikas izlaušanās”. Audiostāsti “Mūzikas izlaušanās” ir audiopiedzīvojums septiņu sēriju garumā. Katra sērija ir aptuveni piecas līdz sešas minūtes gara. Attālināto mācību laikā, atpūtinot acis no ekrāniem, audiostāstus aicināti klausīties arī Siguldas novada skolu audzēkņi.

Audiostāstos galvenie varoņi ir akordeons, nošu pults un čells, kuri saprot, ka ir pamesti kādā telpā. Vai tā ir mūzikas skola? Kur ir bērni? Kā viņiem izdosies izkļūt, ko viņi satiks un ko neticamu mūzikas instrumenti uzzinās?

Rakstniecei Agnesei Vanagai ideja par stāstiem radās tieši pandēmijas laikā, lai ļautu bērniem “atlipt” no viedierīcēm, atpūtināt acis un rosinātu iztēli un fantāziju caur stāstu klausīšanos.

Agnese Vanaga ir stāstu autore un arī balss audioierakstā, bet skaņu celiņu un vairāk nekā 10 mūzikas instrumentus ir ierakstījis un mūziku komponējis mūziķis Kārlis Auzāns.

Projekts tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi