×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-03-31
Allažu pamatskolas 3. klase iesaistās projektā “Lasīsim un darbosimies kopā!”

Lai attīstītu skolēnu radošo un kritisko domāšanu, Allažu pamatskolas 3. klases skolēni un skolotāja Aiva Grundmane kopīgi ar J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas 3. klases skolēniem uzsāk sadarbību projektā “Lasīsim un darbosimies kopā!”.

Projekta mērķis ir rosināt skolēnos vēlmi lasīt, veidot prasmi izteikt savas domas radošā darbībā, kā arī attīstīt prasmi sadarboties ar citiem sava vecuma bērniem.

Projekta laikā skolēni lasīs grāmatas, rakstīs vēstules, izteiks savu vērtējumu, ilustrēs izlasītās grāmatas un veidos citus radošus darbus.

Kā pirmā grāmata, kuru kopīgi skolēni lasīs un vērtēs, ir izvēlēta Nikola Raikova “Mazā mežgariņa lielais piedzīvojums”. Tā ir pasaka – spēle bērniem, kur katrs lasītājs pats var izraudzīties, kā ritēs notikumi un kā notikums beigsies. Aizraujošās lasāmrotaļas mērķis ir parādīt bērnam, ka dzīvē ik uz soļa viņam ir iespēja izvēlēties un ietekmēt turpmākās norises.

Projekts “Lasīsim un darbosimies kopā!” tiek īstenots “Erasmus+” izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomas aktivitātes eTwinning ietvaros.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi