Otrdiena, 11. maijs
Šodien sveicam: Milda, Karmena, Manfreds
Laika ziņas: Sigulda +23.5℃, D vējš 5.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-04-22
Norisinās elektroniskā reģistrēšanās mācībām Siguldas Valsts ģimnāzijā

Līdz 28. maijam norisinās elektroniskā reģistrēšanās mācībām nākamajā gadā Siguldas Valsts ģimnāzijā. Tie skolēni un skolēnu vecāki, kuri interesējas par mācībām Siguldas Valsts ģimnāzijas 10. klasē, aicināti pieteikties dalībai informatīvajā vebinārā, kas notiks 29. aprīlī plkst. 18.00 tiešsaistē. Reģistrēšanās vebināram notiek līdz 27. aprīļa plkst. 17.00, aizpildot anketu šeit.

Informatīvajā vebinārā Siguldas Valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns pastāstīs par ģimnāzijā piedāvātajām mācību programmām un izglītības iespējām vidusskolas posmā. Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta dienu pirms vebināra uz to e-pasta adresi, kura tiks norādīta reģistrēšanās anketā.

Siguldas Valsts ģimnāzija aicina līdz 28. maijam reģistrēt arī 7., 8., 9. 11. un 12. klašu skolēnus mācībām nākamajā gadā. Plānots, ka dokumentu iesniegšana klātienē mācībām 7. klasē norisināsies 2. jūnijā. 4. jūnijā notiks iestājpārbaudījumi, bet 8. jūnijā skolas tīmekļa vietnē tiks publicēti rezultāti mācībām 7. klasē.

Dokumentu iesniegšana klātienē uz 10. klasi notiks 14. jūnijā, iestājpārbaudījumi – 15. jūnijā, bet rezultāti tiks publicēti 17. jūnijā.

Pārējām klašu grupām dokumentu iesniegšanas, iestāpārbaudījumu un rezultātu paziņošanas laiks tiks noteikts individuāli.

Papildu informācija par uzņemšanas kārtību Siguldas Valsts ģimnāzijā, kā arī par mācību programmām apskatāma tīmekļa vietnē www.svg.lv/uznemsana.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi