Otrdiena, 11. maijs
Šodien sveicam: Milda, Karmena, Manfreds
Laika ziņas: Sigulda +23.5℃, D vējš 5.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-04-22
Allažu pamatskolas pirmsskolas grupu bērni dara neticamo, gleznojot ar vēju

Šonedēļ sadarbībā ar Allažu bibliotēkas bibliotekāri Dainuvīti Bērziņu, Allažu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupu audzēkņi piedalījās Latvijas Bibliotēku nedēļas aktivitātēs. Šogad bibliotēku nedēļas izziņotā tēma ir “Darīt neticamo!”. Laikā, kad iespējas doties uz bibliotēku ir ierobežotas, bibliotēka sper soli pretī un iet dabā, aicinot piedalīties mākslas izpausmē “Koki zīmē!”.

Bibliotekāres D. Bērziņas organizētā aktivitāte gan bērniem, gan pieaugušajiem bija nevis tradicionāla un ierasta, bet gan tāda, kas ir pārsteigums grāmatu lasītājiem un kas līdz šim uzskatīta par neiespējamu vai bibliotēku darbam netipisku. Allažu pamatskolas pirmsskolas grupu bērni darīja un piedzīvoja ko nebijušu – gleznoja ar vēju, secinot, ka daba ir pārsteigumu pilna. Un, kas līdz šim uzskatīts par neiespējamo, izrādās padarāms.

Saulainā pēcpusdienā audzēkņi vēroja kā daba glezno. Pacietīgi, ilgāku laiku skatoties un gaidot, bērni uzmanīja kā koku zaros piesietie flomāsteri, kurus šūpoja un kustināja vējš, uz baltas papīra lapas savilka līnijas, salika punktus un izveidoja gleznu. Allažnieku izveidotā vēja glezna tagad ceļos uz kultūras centru “Siguldas devons”, kas aizsāka “Koki zīmē!” akciju.

Allažu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupu pedagogi pateicas bibliotekārei Dainuvītei Bērziņai, kura uzaicināja pievienoties Latvijas Bibliotēku nedēļas aktivitātē “Darīt neticamo!”.

Informāciju sagatavoja:
Allažu pamatskolas direktora vietniece pirmsskolas izglītībā
Jana Baranovska


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi