Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 2. augusts
Šodien sveicam: Normunds, Stefans
Laika ziņas: Sigulda +15.5℃, R vējš 3.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-04-23
Arī šogad 4. maijā aicinām “ie[log]oties” Latvijai
4. maijā, kad Latvija svinēs neatkarības atjaunošanas 31. gadskārtu, Siguldas novada pašvaldība un kultūras centrs “Siguldas devons” jau otro reizi aicina novadniekus apvienoties akcijā “ie[log]ojies” – svinēt baltā galdauta svētkus mājās un, atverot logu, sūtīt īpašu brīvības sveicienu Latvijai.

“Jau otro gadu vārds “brīvība” iegūst citādu atbalsi katrā no mums. Jau otro gadu balto galdautu Latvijai klāsim iekšēji savā pārliecībā, spēkā un ticībā, tomēr ne mazāk baltu un ne mazāk svētu. Atver sirdi, pienāc pie loga un šoreiz dalies ar savu vai ģimenes ilgoto brīvības sajūtu – tik cilvēcisku un īstu, cik tikai vien šajā laikā ir iespējams. Ceļojumu soma vai balles kurpes, dāvana omei, kas pacietīgi gaida pasniegšanas brīdi, vai klusa, draugus sen nesatikusi ģitāra. Dalies tajā, kas runā tavā brīvības valodā, no sirdsmīļām lietām līdz pilsoņa pasei un karoga joslu lokiem,” akcijas “ie[log]ojies” noskaņu iezīmē kultūras centra “Siguldas devons” direktore Jolanta Borīte.

Laikā, kad pulcēšanās svētkos nav iespējama, aicinām iedzīvotājus piedalīties akcijā “ie[log]ojies”, kurā 4. maijā pēc iepriekš izziņota grafika daudzdzīvokļu namu iekšpagalmos un privātmāju rajonos ielidos drons, veicot novadnieku sveicienu iemūžināšanu fotomirkļos pie atvērtiem logiem.

Aicinām pieteikt savu adresi akcijas “ie[log]ojies” sveiciena fotogrāfijai, sūtot pieteikumu līdz 30. aprīļa plkst. 12.00 uz e-pasta adresi kultura@sigulda.lv. Lai drons varētu droši pielidot pie norādītā loga, tam jābūt brīvam no kokiem, elektrības vadiem un citiem traucēkļiem.

Drona fotogrāfijas ar sveicieniem Latvijai tiks apkoptas 5. maijā un publicētas visos pašvaldības un kultūras jomas informatīvajos kanālos. Tāpat plānota arī video uzņemšana, kā top brīvības sveiciens Latvijai, ko visi kopā varēsim vērot maija vidū.

Tuvojoties Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienai, Siguldas novada pašvaldība novadniekus aicina piedalīties arī lielformāta fotosienas tapšanā. Piedalīties mākslas darba tapšanā aicināti visi novadnieki, iepriekš piesakoties un rakstot uz e-pasta adresi dace.plesa@sigulda.lv. Gleznošana Siguldas pils paviljonā, ievērojot visus drošības pasākumus, notiks svētdien, 25. aprīlī, no plkst. 15.00 līdz 18.00; pirmdien, 26. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz 18.00 un otrdien, 27. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz 18.00. Plašāka informācija apskatāma šeit.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi