Otrdiena, 11. maijs
Šodien sveicam: Milda, Karmena, Manfreds
Laika ziņas: Sigulda +23.5℃, D vējš 5.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-04-23
Pašvaldībai svarīgs skolēnu vecāku viedoklis par dalību dziesmu un deju svētkos; aicina aizpildīt aptauju

Patlaban tiek diskutēts par XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku iespējamajām norises formām. Pēc Valsts izglītības satura centra aicinājuma pašvaldībām līdz 5. maijam jāsniedz atbilde, saskaņojot to ar skolēnu vecākiem, par dalībnieku skaitu, kuri ir gatavi šovasar piedalīties skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku notikumos, tādēļ pašvaldībai ir svarīgs skolēnu vecāku viedoklis. Aptauju par skolēnu dalību dziesmu un deju svētkos aicināti aizpildīt tie skolēnu vecāki, kuru bērnu dalība svētkos iepriekš bija plānota. Aptauju vecākiem izsūtīs izglītības iestādes skolvadības sistēmā “E-klase”; aicinām aptauju aizpildīt līdz 28. aprīlim.

Svētku B modelis paredz koncertus un pasākumus laikā no šā gada jūlija, galvenokārt ārtelpās Rīgā: Mežaparka teritorijā, uz Hanzas perona terases, Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, Vērmanes dārzā. Savukārt Svētku C modelis paredz lokālus pasākumus vietējās pašvaldībās.

Informācija par Siguldas novada pašvaldības lēmumu dalības modelim XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos būs pieejama pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv, kā arī tiks informētas novada izglītības iestādes.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi