Otrdiena, 11. maijs
Šodien sveicam: Milda, Karmena, Manfreds
Laika ziņas: Sigulda +23.9℃, D vējš 6.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-04-27
Pie Siguldas pagasta Kultūras nama atgriezīsies āra lasītava

15. maijā Siguldas pagasta Kultūras nama pagalmā atgriezīsies grāmatu maiņas plaukts un āra lasītava “Lasīt var visu!”. Pagājušā gada vasarā atklātā āra lasītava un grāmatu maiņas plaukts vēsajā sezonā bija devušies ziemas miegā, bet, plaukstot pirmajiem pumpuriem un ziediem, atkal aicinās visus lasīt svaigā gaisā.

Lai priecīgo notikumu padarītu īpašāku, 15. maijā no plkst. 11.00 līdz 19.00 Siguldas pagasta Kultūras nama pagalmā būs apskatāma bērnu vokālās grupas “Zibsnis” vadītāja un dzejnieka Andra Marta (Ata Priedīša) un Alises Hanas kopdarba izstāde. Savukārt visas dienas garumā grāmatu plaukta apmeklētājus priecēs bērnu vokālās grupas “Zibsnis” dziesmu ieraksti, kas sagatavoti pandēmijas ierobežojumu laikā.

Grāmatu maiņas plaukts pie Siguldas pagasta Kultūras nama galvenajām durvīm būs pieejams visu diennakti, mudinot ikvienu paņemt sev kāroto grāmatu un baudīt pozitīvas emocijas, vai arī atvērt grāmatu, par kuru nekas nav dzirdēts un atrast tajā pārsteigumu.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi