Otrdiena, 11. maijs
Šodien sveicam: Milda, Karmena, Manfreds
Laika ziņas: Sigulda +23.9℃, D vējš 6.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-04-28
Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni piedalās “eTwinning” projektā

Siguldas pilsētas vidusskolas 3.a un 3.c klases skolēni veica “eTwinning” projektu “Tauriņi dabā un mākslā”. Projekts tika realizēts kopā ar Limbažu Valsts ģimnāzijas 2.a un 3.a klašu skolēniem. Projekta laikā bērni iepazina tauriņu dzīves ciklu, pētīja to daudzveidību un iegūtās zināšanas izpauda mākslas darbos.

Tāpat bērni gatavoja projekta dienasgrāmatas, radoši veidoja glezniņas, izšuva tauriņus, veidoja tauriņus no dabas materiāliem un ierakstīja skanīgu dziesmu kopējā attālinātajā korī. Vēl top attālinātā izrāde par tauriņiem.

Jau ziņots, ka Siguldas pilsētas vidusskola ir viena no 22 izglītības iestādēm Latvijā, kurai uz turpmākajiem diviem gadiem piešķirts Eiropas līmeņa “eTwinning Skola” statuss, kas apliecina skolas ieguldījumu ne tikai projektu īstenošanā un pedagogu profesionālajā pilnveidē, bet arī digitālo prasmju un eDrošības attīstīšanā.

“eTwinning” ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomas “Erasmus+” aktivitāte. Novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos sadarbības projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā, šogad “eTwinning Skola” statuss piešķirts kopumā 2935 izglītības iestādēm visā Eiropā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi