Otrdiena, 11. maijs
Šodien sveicam: Milda, Karmena, Manfreds
Laika ziņas: Sigulda +23.9℃, D vējš 6.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-04-30
Sveiciens Latvijai – lielformāta glezna turpmāk atradīsies Siguldas Jaunās pils skatu laukumā

Liels un kopīgs darbs ir paveikts! Ir tapusi Siguldas novada gleznotājas Patricijas Brektes-Pannetjē, bērnu un pieaugušo kopā veidota lielformāta glezna-fotosiena kā sveiciens Latvijai! Visas vasaras garumā tā atradīsies skatu laukumā pie Siguldas Jaunās pils, un ikviens caur atvērtu logu varēs fotografēties un ievietot bildes sociālajos tīklos ar tēmturi #paldiesparLatviju un #siguldaaizrauj.

Tuvojoties Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienai, Siguldas novada pašvaldība novadniekus aicināja piedalīties lielformāta gleznas-fotosienas tapšanā. Tās ideju un lineāro zīmējumu kā pamatu gleznai radīja un gleznošanas procesu vadīja māksliniece Patricija Brekte-Pannetjē. Lielformāta glezna tika veidota kā kopdarbs, kura galvenais motīvs caur atvērtu logu pavērt jaunu skatienu uz labi zināmo un sveikt Latviju neatkarības atjaunošanas gadadienā.

Mākslas darba tapšanā piedalījās vairāk nekā 30 novadnieku. Izsakām pateicību gleznotājai Patricijai Brektei-Pannetjē un “Art Studio Peahen” dalībniekiem, Norai Pabrikai, Līvai Veikinai, Annai Leilandei, Oskaram Ruklim, Felicitai Barretai, Ancei un Martai Korņejevām, Ligitai, Mikam Oskaram un Kasparam Bruno Saulēm, Baibai, Elīzai un Rolandam Auziņiem, Agatei Lasmanei, Laurai, Patrīcijai un Rebekai Pūcēm, Jasminai un Oliveram Belickiem, kā arī Kristīnei Cerai-Belickai. Pateicamies par dalību arī Paulai Proškinai, Elīnai Niedrītei, Inguna Zirnei, kā arī Andai, Matildei, Helēnai un Paulam Briežiem, tāpat paldies jāteic kultūras centra “Siguldas devons” darbiniekiem un citiem, kuri bija iesaistīti mākslinieciskajā procesā.


Lineārais zīmējums pirms tas kopīgi tika izkrāsots!

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi