×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 5. oktobris
Šodien sveicam: Amālija, Amēlija
Laika ziņas: Sigulda +7.5℃, ZR vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-05
Papildināts: Fiziskās sagatavotības nodarbības bērniem no 4 līdz 8 gadiem

Fischer Slēpošanas centrā no 10. maija norisināsies regulāri Vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi no 4 līdz 8 gadus veciem bērniem. Nodarbības notiks pirmdienās un trešdienās Fischer Slēpošanas centra teritorijā vai blakus esošajā meža teritorijā. Sakarā ar lielo pieprasījumu izveidotas papildgrupas, kuras notiks otrdienās un ceturtdienās. Nodarbības vadīs pieredzējusi Siguldas Sporta skolas distanču slēpošanas trenere Laura Lapiņa.

 

 

Nodarbībās uzsvars būs likts uz vieglatlētikas elementiem:

  • tiks attīstīta izturība, skrienot stafetes un aktīvi iesaistoties spēlēs;
  • lokanības un spēka treniņi ar un bez inventāra, piemēram, vingrojot uz paklājiņiem;
  • koordinācijas treniņi – lekšana, skriešana, velšanās, stāvēšana;
  • ritma izjūtas treniņi un kontrolēšana.

Lai piedalītos nodarbībā, obligāti jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847. Audzēkņu skaits grupā ir ierobežots. Nodarbības cena: 6 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 10% atlaide.

Vispārējā fiziskā sagatavotība ir vispārējās fiziskās attīstības pamatā un svarīga jebkura sporta veida tālākai ievirzei.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi