×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 4. oktobris
Šodien sveicam: Modra, Francis, Dmitrijs
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-05
Pašvaldības policija turpina velosipēda vadītāju apmācības izglītības iestādēs

Aprīlī Pašvaldības policija velosipēdu vadītāju kursu pasniedza divās novada skolās – aprīļa sākumā apmācības piedalījās Laurenču sākumskolas 4. klašu skolēni, savukārt aprīļa otrā pusē – Siguldas 1. pamatskolas audzēkņi. Skolēnu apmācības, tāpat kā iepriekš, notika attālināti platformā Zoom. Velosipēdu vadītāju apmācību kurss notiek 4 reizes, kuru laikā skolēni apgūst teorētiskās zināšanas par velosipēda uzbūvi un aprīkojumu, ceļa zīmēm, krustojumiem, to pareizu šķērsošanu un drošību ceļu satiksmē.

Pēc apmācībām sadarbībā ar VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”, pamatojoties uz noslēgto līgumu, Pašvaldības policija organizē un pieņem eksāmenu velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai. Eksāmenā skolēniem bija jāatbild uz 10 teorētiskajiem jautājumiem, un tajā nedrīkstēja pieļaut vairāk par divām kļūdām.

Kopumā aprīlī velosipēda vadītāja kvalifikācijas eksāmenu nokārtojuši 62 skolēni, Laurenču sākumskolā 32 skolēni apliecības jau saņēmuši, savukārt Siguldas 1. pamatskolas 30 skolniekiem apliecības tiks izsniegtas tuvākajā laikā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi