×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 8. februāris
Šodien sveicam: Aldona, Česlavs
Laika ziņas: Sigulda +0.4℃, DR vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-05
Pašvaldības policija turpina velosipēda vadītāju apmācības izglītības iestādēs

Aprīlī Pašvaldības policija velosipēdu vadītāju kursu pasniedza divās novada skolās – aprīļa sākumā apmācības piedalījās Laurenču sākumskolas 4. klašu skolēni, savukārt aprīļa otrā pusē – Siguldas 1. pamatskolas audzēkņi. Skolēnu apmācības, tāpat kā iepriekš, notika attālināti platformā Zoom. Velosipēdu vadītāju apmācību kurss notiek 4 reizes, kuru laikā skolēni apgūst teorētiskās zināšanas par velosipēda uzbūvi un aprīkojumu, ceļa zīmēm, krustojumiem, to pareizu šķērsošanu un drošību ceļu satiksmē.

Pēc apmācībām sadarbībā ar VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”, pamatojoties uz noslēgto līgumu, Pašvaldības policija organizē un pieņem eksāmenu velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai. Eksāmenā skolēniem bija jāatbild uz 10 teorētiskajiem jautājumiem, un tajā nedrīkstēja pieļaut vairāk par divām kļūdām.

Kopumā aprīlī velosipēda vadītāja kvalifikācijas eksāmenu nokārtojuši 62 skolēni, Laurenču sākumskolā 32 skolēni apliecības jau saņēmuši, savukārt Siguldas 1. pamatskolas 30 skolniekiem apliecības tiks izsniegtas tuvākajā laikā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi