×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-11
Siguldas 1. pamatskolas skolēni iepazīst Imanta Kalniņa daiļradi

Sagaidot izcilā latviešu komponista Imanta Kalniņa 80 gadu jubileju, Siguldas 1. pamatskolas 6. un 7. klašu skolēniem programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja noskatīties jauno digitālo koncertlekciju, kas veltīta vienam no izcilākajiem latviešu komponistiem.

Koncertlekciju vadīja dziedātāja Ieva Sutugova, kas izglītojamajiem izstāstīja svarīgāko, kas jāzina par komponista dzīvi un daiļradi, iezīmējot arī vēsturisko fonu, kurā radušies I. Kalniņa daudzveidīgie muzikālie darbi. Programmā bija apkopotas skaistākās un iemīļotākās Imanta Kalniņa dziesmas Ievas Sutugovas un Mikus Abaroniņa izpildījumā.

Visvairāk skolēnus pārsteidza tas, cik Imanta Kalniņa dzīve ir raiba un cik daudzpusīgs viņš ir mūzikas pasaulē – no rokmūzikas līdz pat simfoniju komponēšanai.

Informāciju sagatavoja:
Projekta “Latvijas skolas soma” koordinatore Siguldas 1. pamatskolā
Laila Biteniece


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi