Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +15.9℃, R vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-18
Jūnijā būs iespēja apgūt skrituļslidošanas prasmes

Ņemot vērā lielo atsaucību skrituļslidošanas apmācībām bērniem un pieaugušajiem, Fischer Slēpošanas centrā sadarbībā ar sporta klubu “APEX” izveidotas papildu grupas jūnijā skrituļslidotājiem gan bez, gan ar pieredzi.

Nodarbības norisināsies 12., 13., 19. un 20. jūnijā. Bērniem nodarbības notiks plkst. 10.00. Būs pieejamas paralēli divas grupas, katra ar savu treneri – bērniem ar pieredzi un bez pieredzes. Bērni tiek uzņemti grupā no 5 gadu vecuma.

Jauniešiem un pieaugušajiem nodarbības notiks plkst. 11.00. Ir pieejams divas grupas, katra ar savu treneri – gan skrituļslidotājiem ar pieredzi, gan bez pieredzes.

Apmācību laikā treneres Marta Garā un Kristīne Cera dos vērtīgus padomus un norādījumus, kā veiksmīgāk un ātrāk justies droši uz slidām un apgūt skrituļslidošanas prasmes. Prasmes un iemaņas tiks attīstītas un nostiprinātas ar dažādiem vingrinājumiem. Pēc 4 nodarbībām varēs sajusties droši uz skrituļslidām, spēt noturēt līdzsvaru, kā arī vadīt slidas, lai turpinātu uzlabot prasmes individuālos ikdienas treniņos vai apmācību grupā. Apgūtās prasmes skrituļslidošanā ļaus justies stabilāk arī ziemā uz ledus slidām un kalnu slēpēm.

Pieteikties uz nodarbībām var gan tie, kuriem nav skrituļslidošanas prasmes, gan tie, kuriem tās ir nelielas.

Nodarbībās var piedalīties ar iepriekšēju pieteikšanos, iegādājoties abonementu uz 4 nodarbībām 32 eiro vērtībā.

Skrituļslidošanas inventāru (skrituļslidas, aizsargķiveri, ceļgalu, elkoņu, plaukstu aizsargus būs iespēja iznomāt ar 50% atlaidi.

Pieteikšanās apmācībām notiek līdz 7. jūnijam, rakstot ziņu uz tālruņa numuru 29229022 vai e-pasta adresi kristineposka@gmail.com.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi