×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +20.4℃, DR vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-20
Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības bērniem turpināsies arī jūnijā

Lielās atsaucības dēļ vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības bērniem vecumā no 4 līdz 8 gadiem turpināsies arī jūnijā, sportojot svaigā gaisā kopā ar atraktīvo un smaidīgo treneri Lauru Lapiņu.

Nodarbības notiek četras reizes nedēļā. Grupa bērniem vecumā no 4 līdz 6 gadiem notiek pirmdienās no plkst. 18.30 līdz plkst. 19.20 un trešdienās no plkst. 18.00 līdz 18.50. Grupa bērniem vecumā no 6 līdz 8 gadiem notiek otrdienās un ceturtdienās no plkst. 18.30 līdz 19.20.

Visas nodarbības notiek Fischer Slēpošanas centra teritorijā vai blakus esošajā meža teritorijā.

Nodarbības cena: 6 eiro. ArSiguldas novada iedzīvotāja ID karti – 10% atlaide.

Audzēkņu skaits grupā ir ierobežots, obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 Fischer Slēpošanas centra darba laikā – darbdienās no plkst. 14.00 līdz 20.00, sestdienās – no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Nodarbības nenotiks no 14. līdz 20. jūnijam, kā arī 23. un 24. jūnijā.

Vispārējā fiziskā sagatavotība ir vispārējās fiziskās attīstības pamatā un svarīga jebkura sporta veida tālākai ievirzei. Būtiski jau agrā vecumā radināt bērnus pie regulāras fiziskās slodzes, turklāt iemācīt to darīt pareizi.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi