Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 22. janvāris
Šodien sveicam: Austris
Laika ziņas: Sigulda -2.7℃, Z vējš 5.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-24
Fiziskās sagatavotības nodarbības notiks arī pie Siguldas Sporta centra

Līdz ar lielo vecāku interesi un bērnu vēlmi sportot brīvā dabā, sākot no 31. maija, tiks organizētas papildu vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības bērniem arī stadionā pie Siguldas Sporta centra.

Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības bērniem vecumā no 4 līdz 6 gadiem notiks divas reizes nedēļā: katru pirmdienu un trešdienu no plkst. 17.00 līdz 17.50. Bērniem vecumā no 6 līdz 8 gadiem nodarbības notiks katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 17.00 līdz 17.50. 23. un 24. jūnijā nodarbības nenotiks.

Nodarbības cena ir 6 eiro. ArSiguldas novada iedzīvotāja ID karti tiek piešķirta 10% atlaide.

Audzēkņu skaits grupā ir līdz 20 personām. Nodarbības vadīs Sigulda Sporta centra treneres Olita Viduce un Ieva Ozoliņa. Ja nodarbībā piedalīsies līdz 10 bērniem, nodarbību vadīs viena trenere, ja virs 10 bērniem, tad abas treneres.

Uz nodarbībām obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbību mērķis ir attīstīt spēku, izturību, lokanību un kustību koordināciju. Nodarbībām būs sporta spēļu raksturs – stafetes, rotaļas un spēles. Šīs nodarbības iemācīs bērniem strādāt komandā un sadarboties ar citiem vienaudžiem.

Galvenie uzdevumi nodarbībās būs:

  • apgūt vingrojumus galveno muskuļu grupu stiprināšanai;
  • rosināt skriet ar izvairīšanos;
  • attīstīt prasmi ievērot noteikumus;
  • attīstīt prasmi orientēties telpā vai laukumā;
  • vingrināties patstāvīgi izpildīt uzdevumus;
  • nostiprināt prasmi skaitīt;
  • nostiprināt zināšanas par krāsām.

Nodarbību laikā dalībnieki pārvietosies dažādās vidēs pēc nosacījuma: soļos, skries, rāpos, līdīs, velsies, leks un mācīsies noturēt līdzsvaru. Pārvarēs šķēršļus dažādos veidos pēc paša vai skolotāja izvirzītiem nosacījumiem bērnam piemērotā tempā. Pārvietos priekšmetus dažādos veidos – tvers, ripinās, pados, vilks, stums, metīs un spers.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi