×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-24
Fiziskās sagatavotības nodarbības notiks arī pie Siguldas Sporta centra

Līdz ar lielo vecāku interesi un bērnu vēlmi sportot brīvā dabā, sākot no 31. maija, tiks organizētas papildu vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības bērniem arī stadionā pie Siguldas Sporta centra.

Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības bērniem vecumā no 4 līdz 6 gadiem notiks divas reizes nedēļā: katru pirmdienu un trešdienu no plkst. 17.00 līdz 17.50. Bērniem vecumā no 6 līdz 8 gadiem nodarbības notiks katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 17.00 līdz 17.50. 23. un 24. jūnijā nodarbības nenotiks.

Nodarbības cena ir 6 eiro. ArSiguldas novada iedzīvotāja ID karti tiek piešķirta 10% atlaide.

Audzēkņu skaits grupā ir līdz 20 personām. Nodarbības vadīs Sigulda Sporta centra treneres Olita Viduce un Ieva Ozoliņa. Ja nodarbībā piedalīsies līdz 10 bērniem, nodarbību vadīs viena trenere, ja virs 10 bērniem, tad abas treneres.

Uz nodarbībām obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbību mērķis ir attīstīt spēku, izturību, lokanību un kustību koordināciju. Nodarbībām būs sporta spēļu raksturs – stafetes, rotaļas un spēles. Šīs nodarbības iemācīs bērniem strādāt komandā un sadarboties ar citiem vienaudžiem.

Galvenie uzdevumi nodarbībās būs:

  • apgūt vingrojumus galveno muskuļu grupu stiprināšanai;
  • rosināt skriet ar izvairīšanos;
  • attīstīt prasmi ievērot noteikumus;
  • attīstīt prasmi orientēties telpā vai laukumā;
  • vingrināties patstāvīgi izpildīt uzdevumus;
  • nostiprināt prasmi skaitīt;
  • nostiprināt zināšanas par krāsām.

Nodarbību laikā dalībnieki pārvietosies dažādās vidēs pēc nosacījuma: soļos, skries, rāpos, līdīs, velsies, leks un mācīsies noturēt līdzsvaru. Pārvarēs šķēršļus dažādos veidos pēc paša vai skolotāja izvirzītiem nosacījumiem bērnam piemērotā tempā. Pārvietos priekšmetus dažādos veidos – tvers, ripinās, pados, vilks, stums, metīs un spers.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi