Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +8.5℃, DR vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-27
Siguldas Sporta skolas audzēkne startē Baltijas čempionātā daudzcīņās

22.–23. maijā Igaunijas pilsētā Veru notika gadskārtējais Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās. Jau trešo gadu pēc kārtas sacensības notiek trijās vecuma grupās – U-20, U-18 un U-16 puišiem desmitcīņā un meitenēm septiņcīņā. Šajās sacensībās piedalījās Siguldas Sporta skolas audzēkne Nikola Bunde, viņas treneris – Arnolds Strenga. Ļoti sarežģītos laikapstākļos Nikola sasniedza atzīstamu rezultātu, kas ir labs atskaites punkts nākošajiem sasniegumiem.

Šāda formāta čempionātā jau trešo gadu pārliecinošu uzvaru gūst Igaunijas daudzcīņnieki, kuru racionālā un mērķtiecīgā sagatavošanās formula jau izsenis ir veiksmi nesoša. Arī šogad jaunie Igaunijas daudzcīņnieki guva pārliecinošu uzvaru kopvērtējumā (vērtēti tiek trīs labākie katrā vecuma grupā visās sešās kategorijās). Pirms tam divus gadus pēc kārtas (2017. un 2018.g.) pārāki bija jaunie latviešu daudzcīņnieki, sacenšoties gan tikai U-18 un U-20 vecuma grupās.

Kopvērtējumā 1. vietu ieguva Igaunija ar 99308 punktiem, Latvijai 2. vieta (60107 punkti), bet 3. vieta Lietuvai (23669 punkti).

Plašāka informācija par Baltijas čempionātu vieglatlētikas daudzcīņā apskatāma šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi