×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +23.4℃, DA vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-31
Noslēgusies pirmā atlase skeletona treniņiem

Maija beigās Siguldas Sporta skolā tika organizēta pirmā atlase un iestājpārbaudījumi jaunizveidotajā interešu izglītības programmā “Skeletons”. Vairāk nekā 50 Siguldas novada jaunieši izrādīja interesi par iespēju pievienoties Latvijas skeletona saimei un uzrādīja vērā ņemamus rezultātus. Atlases turpināsies, lai jau septembrī uzsāktu aktīvu treniņu darbu.

Treneru komanda pēc atlases rezultātu apkopošanas pozitīvi novērtējusi citu Siguldas Sporta skolas programmu atlētu fizisko sagatavotību, kā arī izvērtējusi stiprās un vājās jauno sportistu puses, kuras attiecas tieši uz skeletona treniņiem. Ar atsevišķiem kandidātiem tika pārrunāta iepriekšējā pieredze sportā un mērķi skeletonā, kā arī tika doti ieteikumi, lai labāk sagatavotos nākamajām atlasēm.

Ņemot vērā lielo atsaucību, Siguldas Sporta skola rīkos atkārtotas atlases, uz kurām tiks aicināti jaunieši gan ar iepriekšēju pieredzi sportā, gan jaunieši bez iepriekšējas pieredzes. Tuvākās atlases gaidāmas jūlijā un augustā. Pieteikties var jau tagad, rakstot uz e-pasta adresi ivo@lvmd.lv vai arī zvanot uz tālruņa numuru 28706962. Piesakoties atlasēm, jānorāda jaunieša vārds, uzvārds, kā arī dzimšanas gads. Informācija par atlasēm skeletona treniņiem tiks publicēta Siguldas Sporta skolas informatīvajos kanālos.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi