Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 31. jūlijs
Šodien sveicam: Rūta, Ruta, Angelika, Sigita
Laika ziņas: Sigulda +15.5℃, DR vējš 5.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-31
Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursā atbalstīti divi projekti

Siguldas novada pašvaldība izvērtējusi 3. atklātajam projektu konkursam iesūtīto Jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros. Konkursam projektu iesniegumus bija sagatavojušas 7 jaunatnes organizācijas, kopā saņemti 7 konkursa pieteikumi. Viena projekta apmērs ir 4600 eiro.

Projektu pieteikumu izvērtēšanas rezultātā tika atbalstīti 2 projekta iesniegumi:

  1. biedrības “Dodkepu.lv” projekts “Kamanu suņu sports kā motivātors Allažu pamatskolas audzēkņiem”, projektu pieteikumu izvērtējumā iegūstot vidēji 47 punktus no 50;
  2. biedrības “IN-LAAT” projekts “I.am.I”, iegūstot vidēji 46 punktus no 50.

Siguldas novada pašvaldība pateicas visiem projektu iesniedzējiem. Ar konkursa dalībniekiem un uzvarētājiem tuvākajā laikā par līgumu slēgšanu sazināsies projektu koordinators.

Jau ziņots, ka Jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss tiek rīkots ar mērķi, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības. Projekti ir vērsti uz priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivācijas palielināšanu turpināt izglītību un viņu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē. Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursus rīko projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” iesaistītās pašvaldības. Patlaban Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotajā projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ir iesaistījušās un atbalstu saņem visas Siguldas novada izglītības iestādes – Mores pamatskola, Allažu pamatskola, Siguldas Valsts ģimnāzija, Siguldas pilsētas vidusskola, Siguldas 1. pamatskola un Laurenču sākumskola.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2021