×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +23.2℃, DA vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-02
Jūnijā pie Siguldas Sporta centra atsāksies Cigun nodarbības

Piektdien, 4. jūnijā, pie Siguldas Sporta centra atsāksies Cigun nodarbības kopā ar trenesi Faniju Šitcu.

Nodarbības norisināsies katru piektdienu plkst. 9.00. Uz tām īpaši aicināti pedagogi un skolēni, lai vasaru baudītu ar prieku un jaunu enerģiju. Apmeklētāji aicināti uz nodarbībām ņemt līdzi savus vingrošanas paklājiņus. Uz nodarbībām obligāti jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 2544886. Vietu skaits ierobežots. Nodarbības cena – 6 eiro. ArSiguldas novada iedzīvotāja ID karti tiek piešķirta 10% atlaide.

Ciguns ir veselības sistēma, kas ļauj uzlabot ķermeņa fizisko kondīciju, harmonizēt fizioloģisko procesu norisi organismā, samazināt ikdienas stresa ietekmi un uzlabot mentālo veselību.

Siguldas Sporta centra āra nodarbību grafiku iespējams aplūkot šeit.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi