Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 22. janvāris
Šodien sveicam: Austris
Laika ziņas: Sigulda -2.7℃, Z vējš 5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-08
Siguldas novada triālistiem panākumi sacensībās Igaunijā

5.–6. jūnijā Tapā, Igaunijā, ar labvēlīgiem laikapstākļiem, atmosfēru un ļoti labi tehniski sagatavotu trasi tika atklāta triāla sezona. Uz sacensībām devās arī seši Siguldas triāla kluba sportisti, lai izmantotu izdevību startēt sacensībās, kas Latvijā Covid-19 ierobežojumu dēļ joprojām ir liegtas.

Labāko rezultātu Igaunijas čempionāta “C” klasē uzrādīja Siguldas novadnieks Kaspars Kuļikovs, kurš pirmajā dienā ierindojās 2. vietā (40 s.p.), savukārt otrajā dienā sīvā cīņā ar jelgavnieku Raineru Pīrāgu izcīnīja uzvaru (13 s.p.).

“D” klasē startēja Toms Beinerts, sestdien izcīnot 8. vietu (54 s.p.), savukārt svētdien izdevās pakāpties pa vienu vietu augstāk un ierindoties 7. vietā (50 s.p.).

“E” klasē startēja jaunais talants Dāvids Beinerts, kuram šis ir debijas gads uz iekšdedzes Beta 80cc motocikla, pārejot no bērnu un jauniešu klasi. Dāvidam abās dienās izcīnīta 8. vieta (sestdien 86 s.p., svētdien 78 s.p.).

“NV” klasē startēja Georgs Fridrihsons – sestdien 6. vieta (19 s.p.), svētdien 7. vieta (14 s.p.); Hugo Poļaks sestdien ieguva 10. vietu (44 s.p.) un arī svētdien iegūta 10. vieta (22 s.p.).Savukārt Sofija Beinerte sestdien izcīnīja 11. vietu (58 s.p.), bet svētdien 12. vietu (48 s.p.).

Informāciju sagatavoja:
Siguldas triāla klubs 

Foto: Aigars Poļaks


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi