Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Svētdiena, 20. jūnijs
Šodien sveicam: Rasma, Rasa, Maira
Laika ziņas: Sigulda +19.2℃, D vējš 3.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-09
Mores pagasta bibliotēka slēgta līdz 22. jūlijam

Kā ik gadu arī šovasar novada bibliotēkas strādās pēc vasaras režīma. Mores pagasta bibliotēka līdz 22. jūlijam būs slēgta, tomēr šajā laikā bibliotēkas pakalpojumus varēs saņemt 15., 29. jūnijā un 13. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 17.00. Savukārt Allažu pagasta bibliotēkas darba laikā izmaiņas gaidāmas no 20. jūlija; aicinām sekot līdzi informācijai.

Siguldas novada bibliotēkas atgādina, ka no jūnija sākuma bibliotēkās ir mainīta lietotāju apkalpošanas kārtība:
► apmeklētāju uzturēšanās laiks bibliotēkas telpās – 30 minūtes;
► atvērtas lasītavas individuāliem apmeklējumiem;
► pieejami datori publiskai lietošanai;
► pieejami dokumentu izdrukas un kopēšanas pakalpojumi;
pirms datorlasītavu izmantošanas (rēķinu apmaksai, e-pakalpojumiem, e-pasta pārskatīšanai) nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot attiecīgajai bibliotēkai. Bibliotēku kontaktinformācija apskatāma šeit.

Bibliotēku klātienes apmeklētāji aicināti ievērot 2 metru distanci, vienīgais izņēmums ir vienā mājsaimniecībā dzīvojošas personas, kā arī lietot mutes un deguna aizsegus, dezinficēt rokas. Nepieciešamības gadījumā bibliotēku darbinieki regulēs apmeklētāju plūsmu. Bibliotēku telpās uz katru apmeklētāju tiek nodrošināti 25 kvadrātmetri publiskās telpas, savukārt ārpus telpām – 10 kvadrātmetri.

Tāpat Siguldas novada bibliotēka atgādina, ka ir sākusies pieteikšanās lasītveicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” un novada bibliotēkā Leona Paegles ielā 3 līdz 12. jūnijam ir apskatāma mākslinieces Annas Vaivares ilustrāciju izstāde. Izteiksmīgās un košās ilustrācijas, īpaši mammas tēls un viņas krāšņā kleita, radītas dzejnieces Ērikas Bērziņas grāmatai “Mammas dzejoļi”, kurā autore savos dzejoļos notvērusi katras ģimenes ikdienas mirkļus, radot prieku un vēlmi izbaudīt mazos ikdienas brīžus, kuri nereti paskrien garām.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2021