Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Svētdiena, 20. jūnijs
Šodien sveicam: Rasma, Rasa, Maira
Laika ziņas: Sigulda +20.9℃, D vējš 3.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-11
Vēlēšanu komisija apstiprina Siguldas novada vēlēšanu rezultātus; tie nemainās

Siguldas novada vēlēšanu komisija informē, ka saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas lēmumu esošajiem Siguldas novada domes vēlēšanu rezultātiem jāpieskaita desmit neapzīmogotajās vēlēšanu aploksnēs esošās balsis, kuras tika atklātas Krimuldas novada vēlēšanu iecirknī. 11. jūnijā Siguldas novada vēlēšanu komisija apstiprinājusi, ka deputātu vietu sadalījums starp kandidātu sarakstiem nav mainījies un ievēlētie deputāti paliek nemainīgi.

Neapzīmogotajās aploksnēs sešas balsis bija par Krimuldas novada partiju, divas par Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Latvijas Reģionu apvienības un Latvijas Zaļās partijas apvienoto sarakstu, bet pa vienai balsij – par “Jaunās Vienotības” un Latvijas Zemnieku savienības sarakstiem.

Tādējādi Siguldas novada pašvaldībā ievēlēti šādi deputāti:

  • Ivo Bernats – politisko partiju apvienība ““Latvijas attīstībai”, VIDZEMES PARTIJA”;
  • Erlends Eisaks un Ance Pētersone – politiskā partija “KRIMULDAS NOVADA PARTIJA”;
  • Ina Stupele un Aivars Garančs – politiskā partija “Jaunā VIENOTĪBA”;
  • Jānis Zilvers un Reinis Ādamsons – politiskā partija “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”;
  • Uģis Mitrevics, Dainis Dukurs, Linards Kumskis, Līga Sausiņa, Eva Viļķina, Kristaps Zaļais, Rūdolfs Kalvāns, Solvita Strausa, Artūrs Caucis, Zane Berdinska, Zane Segliņa, Mārtiņš Zīverts – politiskā partija “Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība”, Latvijas Zaļā partija”.

Atgādinām, ka 5. jūnijā notikušās balsu skaitīšanas laikā Krimuldas novada iecirknī vēlēšanu kastē tika konstatētas desmit vēlēšanu aploksnes bez iecirkņa zīmoga. Atbilstoši Pašvaldības domes vēlēšanu likumam vēlēšanu aploksnes, kuras nav apzīmogotas ar attiecīgās vēlēšanu iecirkņa komisijas zīmogu, balsu skaitīšanas laikā ir uzskatāmas par nederīgām. Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) noskaidroja notikušā apstākļus un secināja, ka aploksnes nav apzīmogotas vēlēšanu iecirkņa komisijas neuzmanības dēļ un nav saskatāma ļaunprātīga vēlēšanu komisijas vai trešo personu rīcība.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2021