×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.1℃, ZA vējš 3.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-16
Siguldas ID kartes saņemšanai turpmāk ērti varēs pieteikties Siguldas mobilajā lietotnē

Lai Siguldas ID kartes saņemšana turpmāk būtu vēl ērtāka un ātrāka, Siguldas mobilā lietotne papildināta ar jaunu sadaļu “Mana ID karte”. Tajā Siguldas novadā deklarētajiem iedzīvotājiem iespējams pieteikties ID kartes saņemšanai tiešsaistē. No 1. jūlija, kad spēkā stāsies administratīvi teritoriālā reforma, Siguldas ID kartei mobilajā lietotnē varēs pieteikties ikviens jaunveidojamajā novadā deklarētais iedzīvotājs no 13 gadu vecuma.

Kā saņemt Siguldas ID karti, aizpildot pieteikumu Siguldas mobilajā lietotnē?

1. Siguldas mobilās lietotnes sadaļā “Vairāk”/“Mana ID karte” aizpildi pieteikumu (seko instrukcijām un norādi visu nepieciešamo informāciju, tai skaitā deklarēto dzīvesvietas adresi Siguldas novadā un nofotografējies);
2. iesniedzot pieteikumu, pārliecinies vai saņem apstiprinājumu, ka pieteikums ir iesniegts;
3. dodies uz Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centru Raiņa ielā 3 vai Siguldas novada Tūrisma informācijas centru Ausekļa ielā 6 ar personu apliecinošu dokumentu un informē pašvaldības speciālistu, ka pieteikumu esi aizpildījis mobilajā lietotnē. Darbinieks pārliecināsies par sniegtās informācijas patiesumu;
4. izvēlies kādu no ID karšu dizainiem. Pāris minūšu laikā ID karte tiks personalizēta – uz tās tiek uzdrukāts kartes īpašnieka vārds un uzvārds, kā arī fotogrāfija;
5. kad Siguldas ID karte ir saņemta, turpmāk tās datiem seko līdzi Siguldas mobilajā lietotnē.

Atgādinām, ka ID karti bez maksas var saņemt bērni un skolēni, pensionāri, trūcīgie un maznodrošinātie iedzīvotāji, Siguldas novada daudzbērnu ģimenes un iedzīvotāji ar invaliditāti, kuriem kopā ar pieteikuma anketu jāuzrāda arī attiecīgā apliecība vai izziņa. Pārējiem iedzīvotājiem ID kartes cena ir 5 eiro. Kartes izsniedz novadā deklarētiem iedzīvotājiem no piecu gadu vecuma.

Siguldas mobilo lietotni bez maksas var lejuplādēt App Store (iOS ierīcēm) un Google Play (Android ierīcēm).

Jau ziņots, ka šogad aprit desmitgade kopš Siguldas ID karšu projekta uzsākšanas. Atzīmējot jubileju, ID karte iznākusi trīs jaunos dizainos. Kopumā 10 gadu laikā šo karti izņēmuši 90% Siguldas novada iedzīvotāju, apliecinot šīs kartes ilgtspējību un noderīgumu. Šobrīd ar ID karti pieejami vairāk nekā 200 pakalpojumi un preces ar atlaidēm pie vairāk nekā 160 uzņēmumiem ne tikai Siguldas novadā, bet arī citviet. Ar plašo ID karšu programmas piedāvājumu klāstu var iepazīties šeit.

Papildu jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centru, zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruņa numuru 80000388.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi