×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.7℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-19
Siguldas Sporta skolas audzēkņiem notiks vasaras sporta nometnes

Siguldas novada pašvaldības dome 17. jūnija domes sēdē apstiprināja dalības maksu Siguldas Sporta skolas vasaras sporta nometnēs, kas organizētas basketbola, peldēšanas, badmintona nodaļu audzēkņiem, lai nodrošinātu mācību programmas izpildi.

Diennakts mācību treniņnometnes notiks:

► 26.– 31. jūlijā un 2.–7. augustā (basketbola audzēkņiem), 9.–14. augustā (badmintona nodaļas audzēkņiem) Kārķu pagastā, Valkas novadā. Dalības maksa šajās nometnēs vienam audzēknim – 57 eiro;
► 2.–7. augustā un 9.–14. augustā Allažos, Allažu pamatskolā. Dalības maksa vienam audzēknim – 72 eiro;
► 9.–14. augustā Priekuļos, Cēsu novadā (peldēšanas nodaļas audzēkņiem). Dalības maksa vienam audzēknim – 72 eiro.

Dalības maksa sporta nometnēs ietver nakšņošanu, ēdināšanu un citus nometnēs iekļautos pasākumus.

 


Nometnēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi