Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, D vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-22
Atsākas individuālās peldētapmācības nodarbības bērniem vecumā no 7 gadiem

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, drīkst apmeklēt peldbaseinu, kā arī pieteikties uz individuālajām peldētapmācības nodarbībām kopā ar vismaz vienu no saviem vecākiem, kuram ir derīgs Covid-19 sertifikāts. Bērniem no 12 gadu vecuma, lai apmeklētu peldbaseinu, nepieciešams pašiem savs digitālais Covid-19 sertifikāts.

Atgādinām, ka digitālo sertifikātu var iegūt personas vecumā no 12 gadiem, kurām ir Covid-19 vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka personai ir noslēgts vakcinācijas cikls, vai Covid-19 pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju, vai pēdējo 48 stundu laikā veikts negatīvs Covid-19 tests (pieaugušajiem testēšanu bez maksas valsts nodrošinās līdz šā gada 1. augustam, bet bērniem no 12 līdz 17 gadiem – līdz 1. septembrim).

Treneru pieejamie laiki jūnijā:

  • Diāna Treija – 25. jūnijs, 27. jūnijs, 28. jūnijs;
  • Ieva Ozoliņa – 22. jūnijs, 25. jūnijs, 26. jūnijs.

Pieteikšanās uz nodarbībām ir obligāta, zvanot uz tālruņa numuru 25448860.

Ierodoties Siguldas Sporta centrā, ir jāuzrāda QR kods un personas apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). QR kodu iespējams lejupielādēt savā tālrunī vai izdrukāt no tīmekļa vietnes www.covid19sertifikats.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi