×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.7℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-28
Raiņa parkā atvērto basketbola treniņu vadīs Artūrs Visockis-Rubenis

Trešdien, 30. jūnijā, plkst. 18.00 Raiņa parkā, Siguldā, atvērto basketbola treniņu vadīs Latvijas vīriešu izlases treneris Artūrs Visockis-Rubenis, kas zināms arī kā basketbolista Kristapa Porziņģa individuālais treneris.

Pieteikšanās treniņam, rakstot lietotnē WhatsApp “R.R. fonds” valdes priekšsēdētājam Raimondam Rudzātam uz tālruņa numuru 26368545. Sakarā ar noteiktajiem ierobežojumiem vietu skaits ierobežots. Treniņa dalībniekiem obligāti līdzi jāņem sava basketbola bumba. Treniņš ir bez maksas, taču būs brīvprātīga iespēja ziedot nodibinājumam “R.R. fonds”.

Šovasar atvērto basketbola treniņu jauniešiem Raiņa parkā vadījis “Ghetto Games” līderis Raimonds Elbakjans un Latvijas sieviešu basketbola izlases dalībniece Anete Šteinberga. Plānots, ka vasaras laikā treniņus vadīs vēl šādi Latvijas vīriešu basketbola izlases spēlētāji – Ojārs Siliņš, Rolands Šmits un Artūrs Žagars, iespējams arī Nauris Miezis. Informācija par precizētiem treniņu norises datumiem sekos.

Labdarības fonda “R.R. fonds” organizēto atvērto basketbola treniņu tradīcija tika aizsākta pagājušā vasarā, kad Siguldā viesojās daļa no Latvijā ievērojamākajām basketbola personībām: Mārtiņš Gulbis, Kristaps Janičenoks, Kaspars Mājenieks, Jānis Blūms, Raimonds Feldmanis, Kitija Laksa, Žanis Peiners un Renārs Zeltiņš. Treniņu laikā tiek vākti ziedojumi, lai Siguldas novada Sociālā dienesta redzeslokā esošie bērni no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm varētu uzsākt basketbola treniņus Siguldas Sporta skolā un viņiem būtu iegādāts viss nepieciešamais inventārs.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi