×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 28. novembris
Šodien sveicam: Rita, Vita, Olita
Laika ziņas: Sigulda -2.4℃, A vējš 1.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-06-29
Pakalpojumu centrā, kā arī Morē un Allažos iedzīvotājiem ir iespēja saņemt Covid-19 sertifikātu

Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā, Allažu un Mores pagasta pārvaldē ir iespēja saņemt sadarbspējīgu vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikātu tām personām, kurām nav iespēju autentificēties ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem (internetbanka, eID karte, mobile ID) tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv. Tāpat klientu apkalpošanas speciālisti veic konsultācijas par sertifikāta iegūšanu elektroniski.

Lai saņemtu šo pakalpojumu, iedzīvotāji var ierasties:

► Pakalpojumu centrā darba laikā bez iepriekšēja pieraksta;
► Allažu pagasta pārvaldē pirms tam piesakoties, zvanot uz tālruņa numuru 67970260 vai rakstot uz e-pasta adresi allazi@sigulda.lv;
► Mores pagasta pārvaldē pirms tam piesakoties, zvanot uz tālruņa numuru 64147240 vai 26415334 vai rakstot uz e-pasta adresi more@sigulda.lv.

Tāpat saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta informāciju šādu sertifikātu izdrukātā formātā ir iespēja saņemt ārstniecības iestādē, kas veica vakcināciju vai Covid-19 testu, kā arī jebkurā citā ārstniecības iestādē vai vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā.

Atgādinām, ka tīmekļa vietnē www.covid19sertifikats.lv ir iespēja saņemt digitālo sertifikātu, kā arī to iespējams lejupielādēt savā viedtālrunī ērtākai uzrādīšanai pasākumā vai citā iestādē, kur to nepieciešams autorizēt. Nepieciešamības gadījumā Covid-19 sertifikātu bez maksas ir iespējams izdrukāt arī jebkurā Siguldas novada bibliotēkā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi