×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-01
Sestdien Siguldā notiks Latvijas triāla čempionāta 1. posms

Sestdien, 3. jūlijā, no plkst. 11.00 Fischer Slēpošanas centra un Lorupes gravas apkārtnē notiks Latvijas čempionāta 1. posms triālā. Sacensībās, ievērojot noteiktos drošības pasākumus, piedalīsies Baltijas spēcīgākie mototriāla braucēji gan profesionāļu un amatieru, gan junioru un bērnu klasēs. Sacensību laikā plānoti satiksmes ierobežojumi Lorupes gravas apkārtnē; iedzīvotāji aicināti šajā laikā izvēlēties citus apbraukšanas ceļus.

Siguldas posms būs īpašs, jo ar šīm sacensībām tiks uzsāktas vairākas jaunas tradīcijas. Šajā gadā tiks atsākts “Latvijas klubu čempionāts”, kā arī ieviesta jauna “Ģimenes čempionāta” godināšanas tradīcija. “Ģimenes čempionāta” tradīcija ieviesta, lai veicinātu ģimeņu dalību triāla sacensībās, tās īpaši novērtējot un piesaistot jaunu dalībniekus no esošo sportistu ģimenēm. Tās dalībnieki var būt ģimenes locekļi no vienas mājsaimniecības ar 2 un vairāk braucējiem, kas savu sastāvu norādīs, reģistrējoties katram posmam uz vietas sacensībās.

Dienas kārtība:

  • plkst. 8.30–10.00 – reģistrācija;
  • plkst. 9.00–10.00 – tehniskā kontrole;
  • plkst. 10.30 – dalībnieku sapulce;
  • plkst. 11.00 – pirmā dalībnieka starts (kontroles laiks trasē – 360 minūtes (6 stundas));
  • ap plkst. 18.00 – apbalvošana.

Plānots, ka sacensībās piedalīsies 70 sportisti. Pasākuma organizatori skaidro, ka sacensībās dalībnieki piedalīsies gan ar iekšdedzes, gan ar elektriskajiem motocikliem. Sacensībās piedalīsies arī bērni ar elektriskajiem motocikliem, kas kontrolposmos neattīsta lielāku ātrumu par 10 km/h, nerada lielus trokšņus, nebojā zemes virskārtu, kā arī neatstāj negatīvu iespaidu uz vidi.

Pasākuma laikā no plkst. 8.00 līdz 17.00 satiksmei tiks slēgts valsts vietējais autoceļš V96, pievads Lorupes gravai. Sacensību starta un finiša atrašanās vieta Fischer Slēpošanas centrs, Puķu iela 4, Sigulda.

Pasākumu atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

Sacensību nolikums pieejams šeit.

Atbilstoši noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem ieeja skatītājiem sacensībās būs slēgta.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas Triāla klubs “Minimoto”

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi