×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.7℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-05
Siguldā atvērto treniņu vadīs Latvijas izlases basketbolists Ojārs Siliņš

Otrdien, 6. jūlijā, plkst. 16.00 Raiņa parkā, Siguldā, atvērto labdarības treniņu vadīs Latvijas izlases basketbolists Ojārs Siliņš. Dalība treniņā bez maksas, bet ar iespēju ziedot “R.R. fonds”.

Siliņš ir ilggadēja Latvijas izlases vērtība, kas var lepoties ar ļoti stabilu karjeru Eiropas vadošo līgu klubos Itālijā, Vācijā, Francijā un Kazahstānā. 2014. gadā atzīts par Itālijas A sērijas labāko spēlētāju aizsardzībā.  

Pieteikšanās treniņam, iepriekš piesakoties pie “R.R. fonds” valdes priekšsēdētāja Raimonda Rudzāta, rakstot lietotnē “Whatsapp” uz tālruni 26368545. Treniņa dalībniekiem obligāti jāierodas ar savu bumbu.

Šis būs šovasar jau ceturtais  “R.R. fonds” organizētais atvērtais labdarības treniņš spilgtāko Latvijas basketbola personību virsvadībā. Vēl šovasar Siguldā viesojušies “Ghetto Games” izveidotājs Raimonds Elbakjans, Latvijas sieviešu izlases līdere Anete Šteinberga un Latvijas vīriešu izlases treneris Artūrs Visockis-Rubenis.

Savukārt pērn elitāro kompāniju veidoja Mārtiņš Gulbis, Kristaps Janičenoks, Kaspars Mājenieks, Jānis Blūms, Raimonds Feldmanis, Kitija Laksa, Žanis Peiners un Renārs Zeltiņš.

Treniņi Latvijas basketbola spīdekļu vadībā Raiņa parkā turpināsies līdz pat vasaras beigām. Treniņu mērķis ir vākt ziedojumus tam, lai pilnībā segtu visus ar basketbola apguvi saistītos izdevumus bērniem ar ne tiem vieglākajiem sadzīves apstākļiem.

Jūnija beigās “R.R. fonds” atzīmēja gada jubileju. Gada laikā fonds nodrošinājis:

  • bezmaksas basketbola apguvi Siguldas Sporta skolā 6 basketbolistiem;
  • bezmaksas futbola apguvi futbola klubā “Sigulda” 5 futbolistiem;
  • mentoru atbalstu un materiālu palīdzību 13 pusaudžiem ar ne tiem vieglākajiem sadzīves apstākļiem un grūtībām skolā;
  • nepilnas 20 datortehnikas vienības jauniešiem Siguldas, Bauskas, Ogres novadā un tuvākajās pilsētās;
  • dažādas citas praktiskas lietas (televizorus, telefonus, velosipēdus, drēbes, apavus, bērnu ratiņus, dalības maksu attīstošās nometnēs un citas) tiem, kam tas bijis nepieciešams.

Līdz ar jaunā mācību gada sākuma, plānots palielināt atbalsta saņēmēju apmēru.

Fonda ikdienas aktivitātēm iespējams sekot līdz sociālo tīklu vietnē Facebook.

Informāciju sagatavoja:
Nodibinājums “R.R. fonds”

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi