Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 22. janvāris
Šodien sveicam: Austris
Laika ziņas: Sigulda -2.7℃, Z vējš 5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-06
Pludmales volejbola sezona iesākusies “KS čempionātā”

Pludmales volejbola sacensību sezona ir startējusi ar šā gada pirmajām sacensībām “KS čempionāts”, kas norisinājās 1. jūlijā Gaujas pludmalē. Pirmajās pludmales volejbola sacensībās gan sieviešu grupā, gan vīriešu grupā piedalījās 16 dalībnieki katrā.

“KS čempionāta” 1. posmā dāmu grupā par “QUEEN” titulu cīnījās Aiva Balcere, Agnese Jermacāne, Baiba Kučika un Evelīna Djomkina. Pie sava pirmā “QUEEN” titula šajās sacensībās tika Agnese Jermacāne. Apakšējā zarā – spēlēs par izdzīvošanu – cīnījās Justīne Buša, Kristīne Bērziņa, Sanda Bivalova un Rita Solovjova. Pirmais “KS” tituls šosezon aizceļo pie jaunpienācējas – Sandas Bivalovas.

Vīru grupā cīņā par “KING” titulu iekļuva Jānis Ozoliņš, Ingemārs Ivanovs, Andris Dolženko un Pauls Krūmiņš. Par “KS čempionāta” 1. posma “KING” titula īpašnieku kļuva Andris Dolženko. Savukārt zaudētāju zarā iekļuva Valdis Dubinskis, Uģis Ozoliņš, Mārcis Sarmulis un Artūrs Pastars. Par “KS” titula īpašnieku kļuva Mārcis Sarmulis.

Nākamās sacensības – lielais sezonas atklāšanas pasākums norisināsies jau 10. jūlijā, kad dalībnieki sacentīsies sacensībās “Sigulda Open’21”.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi