×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.7℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-07
Siguldas Sporta centrs būs atvērts arī svētdienās

Ņemot vērā to, ka Ūdens atrakciju parks šajā nedēļas nogalē atkal tiks atvērts, Siguldas Sporta centra Spēka zāle un peldbaseins būs pieejams arī svētdienās. Darba laiks svētdienās turpmāk būs no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Ūdens atrakciju parks ir pieejams apmeklētājiem, sākot ar šo sestdienu, 10. jūliju. Ūdens atrakciju parks strādās četras dienas nedēļā no ceturtdienas līdz svētdienai: ceturtdienās un piektdienās no plkst. 12.00 līdz 20.00 un nedēļas nogales brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Ūdens atrakciju parka apmeklējums pieejams tikai ar iepriekšēju rezervāciju caur mobilo lietotni Bookla.

Arī peldbaseina un Spēka zāles apmeklējums ir jāpiesaka iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860. Pieraksts ir iespējams ne vairāk kā 7 dienas uz priekšu un ne vēlāk kā vienu dienu pirms vēlamā apmeklējuma laika. Darba dienās Siguldas Sporta centrs atvērts no plkst. 10.00 līdz 20.00, bet sestdienās – no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Siguldas Sporta centrs atgādina, ka saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Siguldas Sporta centra sniegtos pakalpojumus var apmeklēt iedzīvotāji:

  • vecumā no 12 gadiem, kuriem ir Covid-19 vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka personai ir noslēgts vakcinācijas cikls;
  • vecumā no 12 gadiem, kuriem ir Covid-19 pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju;
  • vecumā no 12 gadiem, kuriem ir pēdējo 48 stundu laikā veikts negatīvs Covid-19 tests (pieaugušajiem testēšanu bez maksas valsts nodrošinās līdz 1. augustam, bet bērniem no 12 līdz 17 gadiem līdz 1. septembrim).

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem, bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, drīkst apmeklēt Siguldas Sporta centru kopā ar vismaz vienu no saviem vecākiem, kuram ir digitālais Covid-19 sertifikāts.

Ierodoties Siguldas Sporta centrā, ir jāuzrāda QR kods un personas apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). QR kodu iespējams lejupielādēt savā tālrunī vai izdrukāt no tīmekļa vietnes www.covid19sertifikats.lv.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi