×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-08
14. jūlijā notiks atlase uzņemšanai Skeletona akadēmijā

14. jūlijā plkst. 18.00 Siguldas pilsētas stadionā notiks kārtējā atlase uzņemšanai Skeletona akadēmijā. Tajā jauniešiem būs jāveic 20 metru skrējiens gaitā un tāllēkšana no vietas, tāpat tiks pārbaudīta arī sportista lokanība. Jau šobrīd Skeletona akadēmijā treniņu procesu uzsākuši 13 audzēkņi.

Uz atlasi 14. jūlijā tiek aicināti 10–17 gadus veci jaunieši, tērpušies treniņtērpā un atbilstošos apavos. Uz sportistu atlasēm aicināti arī tie jaunieši, kuri iepriekšējās atlasēs sekojuši treneru ieteikumiem un uzlabojuši savu fizisko sagatavotību un ir gatavi atkārtoti cīnīties par vietu skeletona jauno censoņu komandā. Lai pieteiktos atlasēm nav jāatbilst īpašiem parametriem, bet svarīga ir vēlme uzcītīgi strādāt! Pieteikums jāsūta uz e-pasta adresi ivo@lvmd.lv vai jāzvana uz tālruņa numuru 28706962.

Tie, kas būs izturējuši pirmo atlases kārtu, nonāks 2. kārtā, turpinot cīņu par iespēju piedalīties treniņprocesā un apmeklēt, kā arī uzsākt sacensties dažādās pasaules valstīs un kontinentos. Jauniešiem tiks dota iespēja trenēties pie profesionāliem treneriem ar daudzu gadu pieredzi skeletonā un, sasniedzot augstus sasniegumus, pretendēt uz Latvijas Olimpiskās vienības stipendiju. Tas ir arī ceļš uz duālo karjeru, jo sportistiem ar augstiem sasniegumiem ir paredzētas budžeta vietas dažādās Latvijas augstskolās.

Skeletona akadēmija ir jaunākā Siguldas Sporta skolas interešu izglītības programma, kas ļaus jauniešiem ar talantu skeletona sportā pārstāvēt Latviju starptautiskās sacensībās visā pasaulē. Labākie skeletonisti no Siguldas Sporta skolas varēs piedalīties 2024. gada Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā un turpināt ceļu uz 2026. gada ziemas olimpiskajām spēlēm Itālijā, nodrošinot skeletona pēctecību Siguldas sporta karaļiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi