Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, D vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-08
Jūlijā un augustā norisināsies florbola turnīrs

24., 31. jūlijā un 7. augustā Siguldas 1. pamatskolas priekšpagalmā notiks “Siguldas 3x3 florbola turnīrs”. Turnīrs sadalīts divos posmos:

► pirmais posms sākas plkst. 10.00 un paredzēts jaunākajiem turnīra dalībniekiem vecuma grupās 7–10 gadi un 11–14 gadi.
► otrais posms sākas plkst. 15.00 un paredzēts jauniešiem, sākot no 15 gadu vecuma.

Viena komanda sastāv no 3 līdz 4 dalībniekiem, dalības maksa no cilvēka ir 5 eiro. Komandu skaits ir ierobežots un sacensības norisināsies bez skatītājiem. Pieteikties turnīram iespējams līdz 20. jūlijam, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi janis.levanovics@gmail.com.

Tālruņa numurs papildu informācijai 27824606 (Jānis Levanovičs).

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi