Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +8.5℃, DR vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-12
Siguldas Sporta centrā atsākas grupu nodarbības iekštelpās

Sākot ar 15. jūliju, Siguldas Sporta centrs piedāvā iekštelpās grupu nodarbību “Pilates kopā ar treneri Faniju Šitcu” otrdienu un ceturtdienu vakaros plkst. 18.30. Savukārt, sākot ar 2. augustu centrs piedāvās lielajā peldbaseinā grupu nodarbību “Ūdens aerobika kopā ar treneri Anitu Baumani” pirmdienu un trešdienu vakaros plkst. 18.30.

Nodarbībās drīkstēs piedalīties personas ar digitālo Covid-19 sertifikātu. Kā arī nodarbībās ir ierobežots cilvēku skaits. Aicinām pieteikties nodarbībām jau tagad, zvanot pa tālruņa numuru 25448860.

Grupu nodarbības iekštelpās cena ir 9 eiro, arSiguldas novada iedzīvotāja ID karti tiek piešķirta 10% atlaide.

Siguldas Sporta centrs aicina arī turpmāk baudīt šo karsto vasaru āra nodarbībās. Arī jūlija un augusta mēnešos turpināsies āra grupu nodarbības gan pie treneres Fanijas Šitcas, gan pie treneres Anitas Baumanes. Āra nodarbību grafiks redzams šeit.

Atgādinām, ka digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt personas:

  • vecumā no 12 gadiem, kuriem ir Covid-19 vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka personai ir noslēgts vakcinācijas cikls;
  • vecumā no 12 gadiem, kuriem ir Covid-19 pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju;
  • vecumā no 12 gadiem, kuriem ir pēdējo 48h laikā veikts negatīvs Covid-19 tests (pieaugušajiem testēšanu bez maksas valsts nodrošinās līdz š.g. 1. augustam, bet bērniem no 12 līdz 17 gadiem līdz 1. septembrim).

Ierodoties Siguldas Sporta centrā, ir jāuzrāda QR kods un personas apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). QR kodu iespējams lejuplādēt savā tālrunī vai izdrukāt no mājas lapas: https://covid19sertifikats.lv/.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi