×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.7℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-12
Latvijas valsts mežu MTB maratona sezona sāksies Siguldā

Svētdien, 18. jūlijā, ar gleznaino un ļoti interesanto Siguldas posmu startēs 2021. gada Latvijas valsts mežu MTB maratona sezona. Kopumā tajā iekļauti seši posmi. Pieteikšanās pirmajam posmam Siguldā un visai klātienes sezonai norisinās tīmekļa vietnē www.velo.lv.

Neskatoties uz izaicinājumiem, kas valda visā pasaulē, Latvijas lielāko velo sacensību rīkotāji – Igo Japiņa sporta aģentūra – raduši iespējas drošos apstākļos sākt jauno klātienes Latvijas valsts mežu MTB maratona sezonu. Pavasara mēnešos tika rīkotas virtuālās Siguldas posma sacensības, bet jau no maija ikvienam bija iespēja baudīt Latvijas velotrases, piedaloties Latvijas valsts mežu MTB maratona individuālajos braucienos.

Svētdien, 18. jūlijā, Siguldas novadā tiks dots starta šāviens arī klasiskajai MTB maratonu sezonai. Siguldas posms šogad būs vēl atšķirīgāks no iepriekšējos gados pieredzētā, jo starta un finiša vieta atradīsies ārpus pilsētas – pie atpūtas kompleksa “Brūveri”. Distances būs kļuvušas vēl aizraujošākas, gleznainākas un tehniski interesantākas. Trases autors arī šajā gadā būs aktīvā dzīvesveida piekritējs, Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, kurš nesezonas periodu pavadījis jaunu trašu meklējumos.

Plānotie satiksmes ierobežojumi: 18. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 uz Lorupes ceļa satiksme būs slēgta.

Tīmekļa vietnē www.velo.lv atvērta dalībnieku pieteikšanās. Ikvienam ir iespēja izvēlēties starp “Toyota”, “Lielbāta” tautas, vai “Mammadaba” veselības brauciena distancēm. Iedzīvotājiem arSiguldas novada iedzīvotāja ID karti, reģistrējoties Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, būs iespēja saņemt 20% atlaidi.

Ar Latvijas valsts mežu MTB maratona nolikumu iespējams iepazīties šeit. Distanču kartes un dienas plāns drīzumā būs pieejams tīmekļa vietnē www.velo.lv.

Šogad Latvijas valsts mežu MTB maratonā iekļauti kopumā seši posmi – Siguldas, Madonas, Priekules, Talsu, Cēsu–Valmieras un Ikšķiles posmi.


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi