Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 31. jūlijs
Šodien sveicam: Rūta, Ruta, Angelika, Sigita
Laika ziņas: Sigulda +15.4℃, DR vējš 6.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-16
Apstiprināts Inčukalna Mūzikas un mākslas skolas nolikums

Administratīvi teritoriālās reformas ietvaros Inčukalna novada dome 17. februārī lēma par profesionālās ievirzes izglītības iestādes Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skolas reorganizāciju, kā rezultātā tika izveidotas divas profesionālās ievirzes izglītības iestādes mūzikā un mākslā – Inčukalna Mūzikas un mākslas skola ar juridisko adresi Zvaigžņu iela 2, Inčukalnā, Inčukalna pagastā, kā arī Vangažu Mūzikas un mākslas skola.

Inčukalna novada domes lēmumu par izglītības iestādes reorganizāciju saskaņoja gan Izglītības un zinātnes ministrija, gan Kultūras ministrija.

Lai varētu reģistrēt jaunu profesionālās ievirzes skolu Inčukalna Mūzikas un mākslas skola 12. jūlija Siguldas novada pašvaldības domes sēdē tika apstiprināts izglītības iestādes nolikums.

Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skola dibināta 2009. gadā, apvienojot Vangažu Mūzikas un mākslas skolu ar Inčukalna Mūzikas skolu. Šogad skolu absolvēja 21 audzēknis – 11 vizuāli plastiskajā mākslā un 10 mūzikas nodaļā. Talantīgie skolas audzēkņi sasnieguši godalgotus panākumus arī starptautiskos konkursos.

Jaunizveidotajā Siguldas novadā mūziku un mākslu varēs apgūt arī Siguldas mākslu skolā “Baltais flīģelis”, Krimuldas Mūzikas un mākslas skolā, Mālpils Mūzikas un mākslas skolā, kā arī Maijas Pīlāgas Lēdurgas Mākslas un mūzikas skolā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2021