Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 31. jūlijs
Šodien sveicam: Rūta, Ruta, Angelika, Sigita
Laika ziņas: Sigulda +15.2℃, DR vējš 6.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-19
Gāzes apgādes sistēmas rekonstrukcijas darbi Siguldas novadā šī gada vasarā

Katru vasaras sezonu AS “Gaso” veic dažādus gāzes apgādes sistēmas rekonstrukcijas darbus Latvijas gazificētājos reģionos. Veiktās rekonstrukcijas padara gāzapgādes sistēmu drošāku, nomainot un uzlabojot pirms 30-50 gadiem izbūvētās un fiziski nolietojušās iekārtas, sistēmas un cauruļvadus. Šovasar Cēsīs, Siguldā un Valmierā kopumā paredzēts veikt 90 gāzes izvadu nomaiņu kā arī plānota zemā spiediena hidroslēgu un kondensātsavācēju likvidēšana vai nomaiņa ar bezaku noslēgierīcēm. Raganā plānots nomainīt skapja gāzes regulēšanas punktu un Šveices ielā, Siguldā veikt drošību uzlabojošo gāzesvadu sacilpošanu.

AS “Gaso” informē, ka šosezon Siguldas novadā nav plānoti darbi, kur atslēgšana varētu būt ilgāka par 8 stundām, kā arī nav plānoti darbi, kuru rezultātā ilgstoši (ilgāk par 8 stundām) tiek slēgta vai ierobežota satiksme vai cilvēku plūsma.

Šajā gadā daudzdzīvokļu ēkām Cēsis, Siguldā un Valmierā kopumā plānots veikt 90 gāzes izvadu nomaiņu, iespēju robežās darbu veikšanu plānojot ēkās, kurās paredzēta vai notiek siltināšana. Pakāpeniski tiek realizēta arī padomju laikā uzstādīto kondensāta savācēju un hidroslēgu demontāža, to vietā uzstādot bezaku noslēgierīces. Arī šie darbi tiek primāri plānoti vietās, kur paredzēta pagalmu labiekārtošana vai seguma nomaiņa.

Tāpat Siguldas novadā paredzēts nomainīt savu laiku nokalpojušo skapja gāzes regulēšanas punktu Meistaru ielā 3, Raganā.

Kā arī šobrīd notiek celtniecības konkurss sacilpojošā gāzesvada izbūvei pa Šveices ielu Siguldā, kas paaugstinās gāzapgādes drošību Kaķīškalna mikrorajonā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2021