×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-20
Raiņa parkā atvērto basketbola treniņu vadīs Kristaps Zeids

Otrdien, 20. jūlijā, plkst. 17.00 Raiņa parkā, Siguldā, atvērto labdarības treniņu vadīs pieredzējušais Latvijas puišu un meiteņu jaunatnes izlašu treneris Kristaps Zeids. Dalība treniņā bez maksas, bet ar iespēju ziedot “R.R. fonds”.

Karjeras laikā Kristaps Zeids strādājis ne tikai ar Latvijas jaunatnes izlasēm, bet bijis arī galvenais treneris Liepājas un Valkas klubos, bet pēdējās sezonas strādājis Krievijas klubā Saratovas “Avtador”. Paralēli darbam ar klubiem bijis ilggadējā Latvijas izlases kapteiņa Jāņa Blūma individuālais treneris.

Pieteikšanās treniņam, iepriekš piesakoties pie “R.R. fonds” valdes priekšsēdētāja Raimonda Rudzāta, rakstot aplikācijā “Whatsapp” uz tālruņa numuru 26368545. Treniņa dalībniekiem obligāti jāierodas ar savu bumbu.

Šis būs šovasar jau piektais “R.R. fonds” organizētais atvērtais labdarības treniņš spilgtāko Latvijas basketbola personību virsvadībā. Vēl šovasar Siguldā viesojušies “Ghetto Games” izveidotājs Raimonds Elbakjans, Latvijas sieviešu izlases līdere Anete Šteinberga, Latvijas vīriešu izlases treneris Artūrs Visockis-Rubenis un Latvijas vīriešu izlases spēlētājs Ojārs Siliņš.

Savukārt pērn elitāro kompāniju veidoja Mārtiņš Gulbis, Kristaps Janičenoks, Kaspars Mājenieks, Jānis Blūms, Raimonds Feldmanis, Kitija Laksa, Žanis Peiners un Renārs Zeltiņš.

Treniņi Latvijas basketbola spīdekļu vadībā Raiņa parkā turpināsies līdz pat vasaras beigām. Treniņu mērķis ir vākt ziedojumus tam, lai pilnībā segtu visus ar basketbola apguvi saistītos izdevumus bērniem ar ne tiem vieglākajiem sadzīves apstākļiem.

Informāciju sagatavoja:
Nodibinājums “R.R. fonds”

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi