Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 31. jūlijs
Šodien sveicam: Rūta, Ruta, Angelika, Sigita
Laika ziņas: Sigulda +15.2℃, DR vējš 6.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-21
29. jūlijā Siguldas pils paviljonā uzstāsies Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs

Ar sajūtu koncertu “12 stāsti vasaras vakaram” skaistu un muzikālu ceturtdienas vakaru 29. jūlijā plkst. 20.30 uzburs Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs, izdziedot gan pašu, gan citu autoru radītās kompozīcijas.

“12 stāsti vasaras vakaram” ir 12 dziesmas no abu mūziķu repertuāra, kurām ir īpaša nozīme mākslinieku skatuves darbībā un dzīvē. Tie ir 12 muzikāli stāsti par viņu bērnību, piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, blēņām, dzimtu, tradīcijām, mīlestību, draudzību un daudz ko citu.

Ceturtdienas vakars iesāksies plkst. 20.00, kad par labu atmosfēru rūpēsies DJ Edgars Bercis, bet jau plkst. 20.30 uzstāsies Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs. Ieeja koncertā no plkst. 19.00.

Pasākumu norises laikā būs iespēja izbaudīt vasaras garšas kafejnīcā “Pils dārzs” un saldējumnīcā “Siguldas saldējums”.

Ieejas maksa koncertā – 5 eiro, arSiguldas ID karti tiek piemērota 20% atlaide, bet novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, tostarp tiešsaistē šeit.

Pils kvartāla teritorijā varēs atrasties apmeklētāji, kas varēs uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu. Sertifikātu var lejupielādēt tīmekļa vietnē www.covid19sertifikats.lv. Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Lūdzam ierasties uz pasākumu savlaicīgi!

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2021