×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +23℃, DA vējš 3.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-21
Kordes trasē notiks čempionāts kalnu riteņbraukšanā “Baltic Downhill Cup”

Svētdien, 25. jūlijā, Kordes trases kompleksā norisināsies Latvijas čempionāts kalnu riteņbraukšanā (MTB) kalnu nobrauciena (DHI) disciplīnā. Gada nozīmīgākās sacensības, kur sportistiem būs iespēja cīnīties par vērtīgajiem UCI punktiem, pulcēs visus labākos pašmāju braucējus, tostarp pašreizējo Latvijas čempionu Tāli Liepiņu, ātro un smaidīgo Henriju Vimbu, Mārtiņu Bērziņu un pieredzējušo Mārci Ščerbiņinu.

Jau otro gadu pēc kārtas nozīmīgākās sacensības norisināsies stāvajās Kordes trases nogāzēs, Siguldā, kur dalību pieteikuši arī Igaunijas un Lietuvas ātrākie sportisti, startējot Baltijas Downhill kausa ieskaitē.

Sacensību rīkotāji dalībniekiem ir sagatavojuši interesantus nobraucienus. Jau izsenis Gaujas senielejā notikušas Latvijas mēroga sacensības DHI disciplīnā un arī XCO, un sacensību trasēs būs Siguldai raksturīgie stāvie un šaurie nobraucieni, tramplīni, plašas virāžas un pļavas līkumi, kā arī daudz citi riskanti pārbaudījumi. Starts tiks dots Šveices ielā netālu no bobsleja un kamaniņu trases “Sigulda”, bet finišs būs kalna pakājē pie Kordes trases galvenās ēkas.

Sacensību pirmais nobrauciens plānots plkst. 13.10, kad trasē dosies jaunākie sacensību dalībnieki junioru, sieviešu, pieredzējušo master un hobiju klasēs. Plkst. 14.00 cīņu par čempiona tituliem turpinās Elites grupa, kur dalībnieki uzrādīs visātrākos trases laikus. Sacensību noslēgumā arī plānota ātrāko braucēju apbalvošana.

Reģistrēties sacensībām tiešsaistē iespējams līdz 23. jūlijam šeit.

Dalības maksa – no 15,90 līdz 35 eiro.

Sacensības rīko Latvijas Kalnu riteņbraucēju apvienība ar Latvijas Riteņbraukšanas federācijas atbalstu.

Organizatori informē, ka skatītājiem būs jāuzrāda derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi