×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +23.2℃, DA vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-22
ES projekta bezmaksas sporta nodarbības augustā un septembrī

Aicinām Siguldas novada iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot priekšrocību apmeklēt Eiropas Savienības projekta bezmaksas nodarbības augustā un septembrī Siguldas Sporta centrā un Fischer slēpošanas centrā.

Ciguna nodarbības kopā ar treneri Faniju Šitcu notiks 11., 25. augustā un 8., 29. septembrī plkst. 18.00, savukārt aerobikas nodarbība kopā ar treneri Anitu Baumani notiks 6., 20. augustā un 3., 17. septembrī plkst. 18.00. Nodarbības notiks stadionā pie Siguldas Sporta centra. Lai pieteiktos uz ciguna un aerobikas nodarbībām, ir jāzvana uz tālruņa numuru 25448860.

Siguldas Sporta centra lielajā peldbaseinā augustā tiek plānots atjaunot arī ES projekta bezmaksas peldēšanas nodarbības Siguldas novada skolu audzēkņiem. Precīzi nodarbību laiki un informācija par pieteikšanos tiks publicēta www.siguldassports.lv un Siguldas Sporta centrs Facebook profilā. 

ES projekta sporta nodarbības biedrībai “Cerību spārni” augustā notiks gan peldbaseinā, gan Spēka zālē. Grupu nodarbības notiks divas reizes mēnesī Spēka zālē (11. un 27. augustā plkst. 10.00) un divas reizes mēnesī peldbaseinā (7. un 21. augustā plkst. 10.00). Nodarbības notiek kvalificēta trenera vadībā. Uz šīm nodarbībām pieteikšanās tiek organizēta sadarbībā ar biedrību “Cerību spārni”, zvanot uz tālruņa numuriem – 26879835 (Marika) vai 29226327 (Marita).

Fischer slēpošanas centrā aicinām augusta un septembra trešdienu vakaros plkst. 20.00 piedalīties bezmaksas rollerslēpošanas apmācībās. Apmācības vadīs sertificēti un pieredzējuši treneri – Laura Lapiņa, Raivis Zīmelis un Kaspars Kārkliņš. Lai piedalītos nodarbībās, ir jāpiesakās, zvanot pa tālruni 29118847. Rollerslēpes būs pieejamas bez maksas visiem projekta nodarbību dalībniekiem, savukārt rollerslēpju zābakus, ķiveri, nūjas, ceļu un elkoņu aizsargus būs iespējams iznomāt Fischer slēpošanas centra servisa ēkā.

Nodarbības tiek organizētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros, kas tiek īstenots līdz 2023. gada decembrim, un tā laikā Siguldas novadā kopumā norisinās 2380 dažādas aktivitātes – nodarbības, lekcijas, pasākumi un nometnes.


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi