Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Svētdiena, 23. janvāris
Šodien sveicam: Grieta, Strauta, Rebeka
Laika ziņas: Sigulda -3.9℃, D vējš 3.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-07-27
Siguldā šonedēļ notiks Eiropas U-17 reitinga turnīrs badmintonā

Jūlija beigās, no 29. līdz 31. jūlijam, Siguldā norisināsies Eiropas U-17 reitinga turnīrs “Yonex Latvija International 2021”, uz kuru pieteikušies vairāk nekā 90 spēlētāji no 10 valstīm, tai skaitā Igaunijas – 23, Polijas – 16, Vācijas – 13, Lietuvas – 12, Ukrainas – 9, Beļģijas – 2, pa vienam no Itālijas, Izraēlas un Francijas, kā arī 22 jaunieši no Latvijas. Sacensību sākums Siguldas Sporta centrā 29. jūlijā norisināsies plkst. 16.30, bet 30. un 31. jūlijā – plkst. 9.00.

Latvija Siguldā šo turnīru organizē jau trešo gadu pēc kārtas un šajā reizē sportistiem šīs būs pirmās lielāka mēroga sacensības pēc Covid-19 ierobežojumu atcelšanas. Latvijā notiekošais Eiropas U-17 reitinga turnīrs notiks neilgi pirms Eiropas U-17 čempionāta Slovēnijā, kas norisināsies no 3. līdz 12. septembrim, līdz ar to Latvijas turnīrā izcīnītie Eiropas U-17 reitinga punkti ietekmēs spēlētāju izsēšanu Eiropas U-17 čempionātā.

Atgādinām, ka pērn, 2020. gadā, Siguldā notikušas Eiropas U-17 reitinga turnīrs bija nozīmīgs ar to, ka siguldiete Anna Kupča izcīnīja 1. vietu meiteņu vienspēlēs, izcīnot Latvijai pirmo titulu kādā no Eiropas U-17 reitinga badmintona turnīriem.

Eiropas U-17 reitinga badmintona turnīros, tai skaitā Eiropas U-17 čempionātā šogad var piedalīties spēlētāji, kas dzimuši 2005. gadā un jaunāki. Eiropas U-17 reitingā tiek ņemti vērā 7 labākie rezultāti no 52 nedēļām. Eiropas U-17 reitinga punktus var nopelnīt ne tikai Eiropas U-17 reitinga turnīros, bet arī Pasaules reitinga International Challenge, International Series, Future Series, Pasaules reitinga junioru turnīros, Eiropas U-15 čempionātā, Eiropas un Pasaules junioru čempionātos.

Eiropas U-17 badmintona reitinga turnīru “Yonex Latvia U-17 International 2021” rīko Siguldas Badmintona klubs sadarbībā ar Latvijas Badmintona federāciju. Turnīra ģenerālsponsors ir badmintona inventāra ražotājs “Yonex”. Turnīru finansiāli atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi